UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy zostaną zamknięta OGRÓDKI DZIAŁKOWE się pytam? To co tam się dziej przekracza ludzkie pojęcie. Dlaczego nikt tego nie pilnuje?! To będą wylęgarnie koronawirusa.
  • Emeryci piwkują, pogduchy o polityce, pogaduchy o epidemii, witają się uściskiem ręki, luz blues. .. .jak długo?
  • Czego czepiasz się działek? Mam działkę na Bielanach i byłam parę razy. Byłam w sobotę i był spokój a w moim rejonie było prawie pusto, były pojedyńcze osoby. Zapewniam, że nie było tam żadnych zgromadzeń. Były tylko pojedyńcze osoby albo małżeństwa. Jak widzisz jakąś imprezę to zadzwoń na policję i po problemie. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    5
    Lunak(2020-04-02)
  • @Lunak - Spokój na bielanach, a to dobre. .. Bielany są wielkie i wystarczy kilka imprez grillowych, żeby rozpalić ogniska zarazy. Nie zamknięcie działek będzie skutkowało tym, że ludzie galopem się tam przeniosą z imprezami, spotkaniami towarzyskimi, piciem piwa, odpalaniem grilla itd, itp. Nie trzeba będzie długo czekać, idzie ocieplenie. .. .Węgiel drzewny do dostania w każdym markecie. ..
  • Kup sobie ogródek i go zamknij:)????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Miki:)(2020-04-02)
  • Ogrody działkowe są bezpieczne dla działkowców nie to co miasto lub sklepy y dlatego proszę nie robić propagandy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Gość555(2020-04-02)
Reklama