UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @uczennica ZSG-prawdą jest, że Po nie dała nikomu pieniędzy do ręki, ale inną prawdą jest, że rządziła w latach kryzysu, którego my nie odczuliśmy(w przeciwieństwie do Europy Zach. i USA), nie rosły tak szybko ceny podstawowych produktów(pod koniec rządow była deflacja), zmniejszono dług publiczny, wydłużono urlopy macierzyńskie. Żeby była jasna sytuacja, już w ostatnich wyborach nie głosowałam na PO i na razie mam ogromny dystans do działań kierownictwa tej partii (wszystko robią w żółwim tempie i na ostatnią chwilę). Takim, jak Ty wystarczy pieniądz, nie wiadomo skąd wzięty, byle wpływał do mojego porfela. To, co będzie później się nie liczy, najważniejsze jest :dali ludziom.
  • Na drogi,autostrady pieniądze dali Niemcy ,nie PO, oni zawsze mówili nie ma i nie będzie i do teraz tak jest , Tusk powiedział ,że zielona wyspa jest ,a bieda ,aż piszczała ,emerytury kolanem w demokracji tak cenionej przez siebie kolanem pod stołem przepychali , przypodobał się Merkel, inne kraje korzystały z pieniędzy UE w tym czasie ,za to Tusk dostał posadkę UE . Zaś Kamysz,bardzo wykształcony człowiek ,wykonywał grzecznie polecenia ,narzędziem Kulczyka był się okazało ,skórne to.Co do inflacji to napewno ludzie więcej podwyżki dostali i socjalow niż jak chleb podrożał !No ,ale Wy "Demokraci i Konstytucjonaliści " byście napewno drugi Piongjang chcieli ,żeby PiS wprowadził, za waszych rządów to dopiero wolna amerykanka była , ludziom mówiliście radźcie sobie sami. Choć z pis,też się nie zgadzam w wielu kwestiach to Andrzej Duda ma mój głos ,i nie tylko mój . Podejrzewam ,że większość Polaków , zagłosuje rozsądnie ,jak zresztą uważa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    UczeńZSG(2020-04-02)
Reklama