UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy nie widzicie ze w imię medialnej pandemii ograniczają Wam wasze prawa?? A większość chce jeszcze większych ograniczeń! Jesteście chorzy ale na mózg. .. ograniczone prawo do opieki zdrowotnej-teleporady i brak przyjęć i operacji planowych w szpitalach, ograniczone prawa osób 70+ praktycznie areszt domowy. .. Ograniczone prawo do zgromadzeń nawet rodzinnych - max 5 osób. .. Ograniczone prawo do edukacji- zamknięte szkoły i uczelnie! Ograniczone prawo do oddychania świeżym powietrzem- nakaz maseczek. .. Ograniczone prawo do sportu- zamknięte siłownie i baseny. .. Ograniczone prawo do jedzenia- zamknięte restauracje. A większość się cieszy. .. DRAMAT!! A wszystko bo 0,6 % populacji jest z pozytywnym wynikiem testu a leczenia w szpitalu wymaga 0,04% populacji. Kiedy wreszcie zobaczycie ze pandemia jest ale w mediach? Żeby nie było- uważam ze wirus jest ale pandemia tylko medialna!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    49
    77
    Elblagpieknemiasto(2020-10-31)
  • @Elblagpieknemiasto - ograniczenie powinno dotyczyć publikowania takich postów jak Twój. Wczoraj w Gdańsku zmarł M 39 lat bez żadnych chorób współistniejących. Okaz zdrowia. Przedwczoraj w Bytowie (pomorskie, bo pewnie nie wiesz ciemnoto)M 25.Okaz zdrowia, chłopak uprawiający sporty. Jego matka jest w stanie krytycznym. A we Wrocławiu zmarło dwóch młodych typów, którzy hejtowali w sprawie virusa tak jak Ty. Nie życzę tobie ani śmierci ani choroby choć jesteś bardzo złym człowiekiem. Odwiedź szpital miejski w Elblągu - dawny Oddział Pulmonologii przekwalifikowany na covidowy albo Zakaźny. Może coś dotrze
  • a skąd takie info z tv ? człowieku nie widzisz, że karmią nas tym corona wirusem Osrany jesteś po uszy więć siedz wdomu ze strachu. - takimi jak ty dobrze się steruje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    45
    gośśćć(2020-10-31)
  • @gośśćć - jestem lekarzem. Mam wiedzę z oddziału. Coś jeszcze ?! Zastanawiam się czy ABW nie powinna zająć się bardzo stanowczo autorami tego typu jak Wasze. Stanowicie duże zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa.
  • zabrakło słowa "wpisów". Ale krew mnie zalewa gdy schodzę z dyżuru i czytam takie rzeczy !
  • uważam że wirus jest ale nie jest groźny, nie znam żadnej osoby chorej ani nie nikogo kto umarł. słyszałem tylko o bezobjawowych przypadkach znakomych znajomych.
  • A wiesz ze wczoraj również zmarło 300 osób na raka do tego pewnie kilkadziesiąt na zawały do tego zapalenia płuc i inne choroby razem około 1300 osób! W tym pewnie kilka poniżej 18 roku życia. ! Wiec może zamknijmy się w bunkrach, piwnicach czy innych schronach bo przecież jest pandemia! Jest ale strachu !!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    37
    Elblagpieknemiasto(2020-10-31)
  • Widzę ze jak brak argumentów to lecą wyzwiska. Wiem doskonale gdzie jest Bytów. Nie wiem na jakiej podstawie uważasz mnie za złego człowieka ? Bo uważam ze jak pisałem jest wirus ale nie ma pandemii? To wg Ciebie świadczy o tym że jestem złym człowiekiem? Moze wytłumacz mi aby dotarło do mojego jak uważasz pustego łba dlaczego w Czechach przy prawie identycznej ilości aktywnych przypadków liczba osób w szpitalach jest o polowe niższa ? Dlaczego premier i jego doradcy uważają, ze zbyt dużo osób leży w szpitalach i trzeba zrobić dla nich izolatoria bo zajmują niepotrzebnie miejsca bo przechodzą COVID łagodnie ? Może Twój pełny łeb zrozumie wtedy, ze w szpitalach leżą osoby które tego nie wymagają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    28
    Elblagpieknemiasto(2020-10-31)
  • @Elblagpieknemiasto - Wiesz co ? Poświęcę swój czas. Złożę na Ciebie zawiadomienie. Masz jakiś cel, żeby siać tę propagandę. Niech służby sprawdzą. Jesteś naprawdę niebezpieczny. .. .
  • Jaką propagandę? W którym miejscu? Widzę ze i wolność słowa również chcesz ograniczyć. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    19
    Elblagpieknemiasto(2020-10-31)
  • @Elblagpieknemiasto - I wolność słowa ma swoje granice. Jeśli w ramach prawa do wolności słowa(takiej jak Ty pojmujesz )będę nawoływał do zabijania konkretnych osób to służby zareagują w sposób stanowczy. Dlatego, tak jak powiedziałem - składam zawiadomienie. Niech sprawdzą czy jesteś tylko zwykłym idiotą czy pracujesz dla jakiegoś ośrodka propagandy.
  • @@& - to nie pisz bzdur mam w rodzinie i wiem co to jest NIE ZNAM NIE WIDZĘ NIE MA ciemnota
  • @Elblagpieknemiasto - Tak jak powiedział Zagórski, ,Zrujnujmy wszystko w kraju żeby ocalić 10 istnień"
  • Lekarz. .A tak nikłe pojęcie o prawie. .Do kogo złożysz zawiadomienie i co będzie przedmiotem tego zawiadomienia? Fakt napisania prawdy? To, że ok 1200 osób umiera dziennie w tym kraju. .. Chcesz powiedzieć, że zgon 30,40,50 osób w ciągu dnia z "powodu"covid jest większy niż pozostałe zgony? Ból zmarłych z "powodu"covid jest większy niż ból zmarłych z powodu innych dolegliwości? Czy Was już wszystkich powaliło? Za kilka miesięcy będzie jeszcze więcej zgonów. .. Samobójstw. .Śmierci głodowych. .Wszystko dzięki zamknięciu całego kraju. .Odebraniu ludziom możliwości pracy, zarabiania na utrzymanie swoje i swoich rodzin. .To się nie liczy? Pewnie dla tych, którzy pracują w sferze budżetowej nie. .. Ale poza tą sferą istnieje jeszcze (na szczęście)sfera prywatna. .Tam też pracują ludzie. .Chcą utrzymać swoje rodziny. .Nakarmić dzieci. .Zapłacić rachunki i kredyty. .. Obecnie zastanawiają się nad swoją przyszłością, bo przecież nie wiadomo, jak bardzo wszyscy się wystraszą zabójczego wirusa. .Może wszystkich zamkną w domach i zaspawają drzwi. .Postawią żołnierza z rozkazem - strzelać w razie podejścia do drzwi. .A póki co rząd nie potrafi stworzyć prawa, które skutecznie wdroży jakiekolwiek środki, o których się mówi, że mają chronić obywateli. .Jeśli ktokolwiek tego nie widzi, to wydaje się, że myślenie już dawno umarło. .A w ślad za tym umiera ludzkość. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    7
    Cogitans(2020-10-31)
Reklama