UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy uczestnicy eksperymentu medycznego będą otrzymywali za to jakieś wynagrodzenie? Te, ,szczepionki"nie są nawet wpisane na listę, one są warunkowo dopuszczone na terenie uni. Nawet producenci nie odpowiadają za skutki uboczne a one występują. Wg danych 1 osoba na 100.000.zaszczepionych umiera czyli jak w Polsce w ciągu dnia zaszczepia 500 000 to 5 Polaków idzie do piachu. Kto chce być wyróżniony? Ponadto tajemniczą choroba która nazwano covid nie jest wpisana do listy chorób zakaźnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    58
    Jama(2021-05-10)
  • Plaskoziemca raz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    19
    Ferdek.Schichau(2021-05-10)
  • Dokładnie. Ja ostrożny jestem nawt z tymi testami - wpiszcie sobie na google: "kochanezdrowie telegram od swiadomych wolnych ludzi co w słowacji"
  • W/g danych 1 osobs na 100 tys, 5/500,10/ milion to na 40 mln powinno umrzeć 400 osob a nie 2000 te 2000 zmarło z o wiele mniejszej grupy zaszczepionych i poròwnanie do w/w danych nie ma odniesienia, widać, ze to lipa i jawne kłamstwo, prawda sie sama broni, kłamstwo nigdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Precz z kłamstwem(2021-05-10)
  • Prostackie KŁAMSTWO
  • @Precz z kłamstwem - Misjonarzu zła, mi ze znajomych na dziadowski Covid zmarło 9 osób, a po zaszczepieniu (na szczepionkę)NIKT. Twoja misja jest chora, jak ty sam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    edytowany(2021-05-11)
  • @edytowany - Ci ze znajomych 9 osób zmarło ale czy jesteś pewien że na covid czy tak lekarz wpisał w karte statystyczna bo wtedy więcej kasy dostaje. A może to były zawały, udary itd. Itp ale ze względu na covid lekarze nie przyjmują. No ale to w sumie można wtedy napisać że zabił covid
  • Jakże Ty bredzisz człowieku. Bredząc brniesz w tym swoim błocie tak uparcie i myślisz, że jesteś niosącym płomień oświaty. Robisz krzywdę wielu ludziom. Przez czytanie tego co płodzisz w sieci, narażają siebie i innych! Ale to nie do końca, mam nadzieje tylko Twoja sprawa. Skoro Premier mógł skłamać bezkarnie, że wirus w odwrocie i narazić wielu rodaków, możesz na razie i Ty. Mam nadzieje, jednak, ze sprawiedliwość Was dosięgnie. TAK, znajomi zmarli na Covid, udusili się z niewydolności płuc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    edytowany(2021-05-11)
  • @edytowany - Udusili czy respirator był źle ustawiony i rozerwało im płuca. Wiele o tym mówią ludzie no ale ty nikogo nie słuchasz i wszystko wiesz lepiej. Jeżeli chcesz to zapytaj się o acze z Żeromskiego czy stosuje jakieś kryteria kogo i w l jakim wieku leczyć (podłączyć)do respiratora
  • @edytowany - Dodam jeszcze że wszystkich którzy mówią nie po lini MZ zaraz wzywają na dywanik i straszą.
  • @edytowany - Czyli prawdopodobnie nie na COVID, tylko prawdopodobnie na zapalenie płuc wywołane wirusem SARS-COV2.Może gdyby trafili do lekarza w odpowiednim czasie, który by ich zbadał i osłuchał dałoby się ich wyleczyć. Niestety przez zastraszone i spanikowane jak Ty większość społeczeństwa i durne zalecenia teleporad dostęp do podstawowej opieki medycznej jest beznadziejny. To przez ludzi takich jak Ty inni umierają bo ciągle krzyczycie zamykać wszystko siedzieć w domach i najlepiej cały czas w maskach. Więc zamyka się przychodnie i szpitale dla chorych. W 2020 roku było około 1,5 miliona mniej hospitalizacji niż w roku 2019!!! To dlatego umierają ludzie a nam pokazywali w TV jak karetki szukają wolnych miejsc w szpitalach! A półtora miliona mniej chorych przyjęły szpitale niż rok wcześniej!! I żeby nie było- w listopadzie 2020 też było mniej hospitalizacji niż w 2019.Spójrz na Szwecję, stan Floryda czy Teksas - da się? da!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    zdrowia(2021-05-11)
  • @edytowany - Gdyby ci w telewizorze powiedzieli ze trzymanie serdecznego palca w swoim tyłku w miejscu publicznym uchroni ciebie i innych od zakażenia coronawirusem to na 100 % byś tak chodził i jeszcze kazał byś innym tak chodzić. Włącz myślenie, wyłącz tv.
  • Jaki lekarz wiecej dostaje gdy ktoś zmarl na kowid?. Co ty bredzisz?. Jesteście jak z tego wiersza Tuwima. Spotkali sie pod kinem idiotka z kretynem. Pobrali sie mieli dzieci i po dwudziestu latach pod kinem spotkaly sie ich dzieci czyli nowa idiotka z nowym kretynem. Na kresach najpierw Ruski wymordowali cala inteligencje w tym mojego dziadka sedziego we Lwowie. Potem dokończyli Niemcy i komuchy a co zostalo przesiedlili na ziemie odsyskane. , a efekty do dzis, bo wiara w przesądy i gusla przetrwała i Tuwim miał racje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    Krzysztof M(2021-05-11)
  • "trzymanie serdecznego palca w swoim tyłku"- No, już wiem skąd jest Twój nick - Jama. Tak, à propos Telewizji, wiesz nie oglądam praktycznie nic poza programami dokumentalnymi, omijając szerokim łukiem upolitycznione, Głęboka Jamo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    edytowany(2021-05-11)
  • @edytowany - Żal mi ciebie biedny człowieku
  • @Krzysztof M - Mało wiesz. Czy wiesz ze oddziały kowidowe tzn personel tam pracujący zarabia ponad 2 razy więcej od pozostałego personelu. A wychodzą z pracy tacy zmęczeni po pracy w tym, ,skafandrze "że jak tylko mają dzień wolny to jadą dorobić do Trójmiasta. Zabrać te dodatki i zniknie pandemia
  • Doskonale o. tym wiem. Pielegniarka ma 80 zl na godz, a lekarz200 zł. Jaki to ma związek z bzdetami, ktore piszesz?. Wiele lat temu Tuwim napisał o takich jak ty wiersz. Spotkala kretynka idiote pod kinem. Pobrali sie mieli dzieci i dzieci i za 20lat spotkały sie rownież pod kinem, czyli spotkala kretynka idiote pod kinem. Przez ile pokolen tak bedzie nie wiem. Dramat. Czipy i kosmici w tle. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Krzysztof M(2021-05-11)
  • @Krzysztof M - Krzysztofie M. ten wierszyk opisuje w żartobliwy sposób genezę twojego poczęcia. .. no i twojego alter ego, Teofila Skorupy, będącego jednocześnie skutkiem potłuczenia jakiegoś pisuarowego dzbana. .. Wiwat Populizm i Socjalizm / Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    GłębokaMyśl(2021-05-11)
  • @GłębokaMyśl - Daj spokój, Teofil czy edytowany i teraz ten to te same osoby i to nie z Elbląga. Ferma troli broni szczepień ibpisuarow
  • @Krzysztof M - Taaaa, przez 8 ostatnich lat. .. .. Posłuchać jego gadki to jakbym gadał z oborowa co teraz siedzi w uni a tak plua na nich albo z dwojakowska z 21
  • @Krzysztof M - Dziadzio był sędzią we Lwowie z tego samego rozdania co Wilhelm Światkowski ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    GłębokaMyśl(2021-05-12)
Reklama