UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przez głupotę polaków (nie wszystkich)sami chcą nie chcąc zarażamy się od innych i zarazimy koronawirusem jeśli wypłynie w PL. Wczoraj stojąc w kolejce w pewnym sklepie zrugałem kobietę stojącą za mną, bo kichała i kaszlała na mnie, nie zakrywając swojego wstrętnego aparatu gębowego, wstrętnego, bo skoczyła jeszcze do mnie z "ryjem"jak śmiem zwracać jej uwagę! Przede wszystkim trzeba często myć ręce, po każdym wyjściu z domu i wszędzie gdzie mamy taką możliwość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    1
    Ploterek(2020-02-28)
  • Co Ci da takie mycie rak, skoro taka "kowalska" czy "nowak"wlasnie w Twoim kierunku kichnie, czy kaszlnie, a wiadomo zaraza sie droga kropelkowa, wiec tu mycie rak, czy nawet dezynfekcja w takim przypadku malo pomoze????ty sie wyszorujesz, oblejesz srodkiem do dezynfekcji a tak jak piszesz, kichnie za toba, przed toba ???? nie wiem czy jest na to rada,aby sie uchronic. Chyba,ze czlek sie zamknie w domu i wyjdzie jak przejdzie epidemia
  • Polacy wreszcie zaczną myć ręce,
Reklama