UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Teraz nauczyciele będą królikami. Co to za szczepionka, która nie nadaje się dla wszystkich? Jakiś bubel? Kto wie, co to za produkt Asrazeneca?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22
  8
  Królik(2021-02-02)
 • @Królik - Taki sam jak pfizera eksperymentalny normalnie szczepionkę bada się ponad dwa lata zanim się ją wypuści do obiegu i tłumaczenia że jest pandemia nie mają racji bytu zwłaszcza że udowodniono że amantadyna działa na covid 19 sam nasz Vice minister na sobie i rodzinie sprawdził, można było zalegalizować lek podawać ludziom i w międzyczasie pracować nad szczepionką. .. Tylko że na amantadynie nie zarobią tak jak na szczepionkach. .. Tyle w temacie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  Zając bez Wilka(2021-02-03)
 • @Królik - Astrą szczepią w UK masowo (tam ją wcześniej zatwierdzili). Ostatnie doniesienia mówią o 76% skuteczności już po jednej dawce, po dwóch jest koło 90.Koronawirus ma zdecydowanie gorsze i zdecydowanie powszechniejsze skutki uboczne niż jakakolwiek dostępna szczepionka, a ryzyko jego złapania jest duże. Jedynym rozsądnym wyjściem jest zaszczepienie się, jak tylko będzie taka możliwość.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Florence(2021-02-03)
Reklama