UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Skonczcie z tą srajdemią. Już nawet WP trąbi że 95% zgonów i hospitalizacji od grypy wyparowało w 2020 względem 2019.Czyżby grypa istniejąca od setek lat wyparowała? Czy może jednak zmieniono nazwę grypie na koronkę Simonową? Beka że daliscie się ponieść tej medialnej histerii. Gorzej łykacie propagandę niż niedożywieni obywatele Korei Płn
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  12
  buhahah(2021-02-02)
 • @buhahah - Racja nic dodać nic ująć, w punkt
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Dzieki_oddaję(2021-02-02)
 • @buhahah - Grypa przenosi się tą samą drogą, co koronawirus i wydaje się być nieco mniej zaraźliwa. Warto by zauważyć, że w obecnym sezonie grypowym mamy ogromne restrykcje epidemiczne: pozamykane szkoły, praca zdalna, pozamykane sklepy, kina itd. Ludzie zachowują większy dystans, wielu zakrywa otwory oddechowe wśród innych ludzi. Cześć nawet zaczęła myć ręce i unikać kontaktu z innymi podczas infekcji. Naprawdę to nic dziwnego, że grypa się w tym roku nie roznosi jak zwykle. Epidemiologia - tak skomplikowana, a jednak tak prosta; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Florence(2021-02-03)
 • @buhahah - Oficjalne dane WHO podame jakis czas temu mowia ze zachorowalnosc na grype w tym roku spadla o 98%. Pewnie covid ja wybil. A moze to wlasnie grypa tylko przez tych ktorzy zaplanowali ta plandemie nazwana covid 19???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Cham Burger(2021-02-03)
Reklama