UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Potworny egoizm wielu ludzi unikających maseczek, kpiących z tych, którzy je zakładają, podawanie nieprawdziwych danych o kontaktach zakażonych osób, łamanie zasad kwarantanny, wszystko to przyczynia się do "rozkręcania"epidemii. Nie mogę zrozumieć tych osób, które ostentacyjnie nie noszą maseczek. To nie prawda, że maseczka nie chroni przed zakażeniem. Jest minimalnym zabezpieczeniem, ale stanowi chociaż jakąś ochronę. Wielu ludzi stać na codzienne piwko i inne używki, ale szkoda im 2 zł na nową maseczkę. Zakładają więc na twarz coś, co przypomina ścierkę i przed niczym nie chroni. W liczbie zgonów pokonaliśmy już Włochy i to już jest najwyższy czas na opamiętanie się społeczeństwa. Służba zdrowia już nie radzi sobie z opieką nad chorymi, stąd tyle zgonów, ale postawa wielu obywateli przyczynia się do tak dużej liczby niepotrzebnych śmierci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    36
    22
    babunia(2021-04-14)
  • Swoim wpisem pokazałeś poziom osób, które nie noszą maseczek, ale i to jakim jesteś egoistą, współczuje Twoim bliskim.
  • @babunia - Służba zdrowia nie roni nic innego poza covid A gdzie leczenie na wszystko inne???Ludzie przecież płacicie składki A macie zamknięta służbę zdriwia!!!!!+A w gabinecie prywatnym wirusa nie ma!!!!!Włącznie myślenie
  • A w szypitaku miejskim to biurokratiw i obsługi 7 razy więcej niż pacjentów Nigdy nie będą chcieli tegi skończyć bo mają KASĘ A Wy to wszystko lykacie Trochę rozumu!!!!
  • @babunia - To się nigdy nie skończy. .. Wszystko jest spiskiem i zamachem na wolność jednostki. Dramat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    19
    Samosia(2021-04-14)
  • @babunia - Już telewizor wlwczony od rana?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    7
    ZdejmKaganiecWłączMyślenie(2021-04-14)
  • Nie pisz o czym nie masz pojęcia 2 miesiące temu mój wujek miał operację serca zaplanowaną w grudniu 2020 r
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Jaaaaaa(2021-04-14)
  • A skąd ty to wszystko wiesz ile czego i kogo jest byłeś tam że p. .. .. sz takie głupoty jeśli twierdzisz że kasę zarabiają to zatrudnij się na pielęgniarza będziesz miał tak jak te osoby co pracują przy covid
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Mlody 11(2021-04-14)
  • Zgadzam sie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Mlody 11(2021-04-14)
  • @ZdejmKaganiecWłączMyślenie - Zdejmij kaganiec- jesteś beznadziejnie płytki.
  • @babunia - Przepełnione szpitale to tylko w telewizji. Epidemia też tylko w telewizji. Próbował ktoś wyłączyć telewizor? Kiedy nie słucha się tych propagandowych imformacji to nagle okazuje się, że mamy bandę niezrównoważonych ludzi chodzących z jakimiś szmatami na twarzy i nic poza tym. Mówisz o przeciążonej służbie zdrowia? Korzystałem i rodzina mija też podczas tej wymyślonej pandemii. Z wezwaniem karetki nie ma problemu, zabiegi planowane się odbywają a do szpitala na oddział czy na sor można się dostać z marszu! Powielacie wszyscy tylko te bzdurne informacje które wciska Wam się w telewizji i nie macie żadnego kontaktu z rzeczywistością! I tak, nie szkoda mi na piwo i inne rzeczy ale maski nie kupię bo nie potrzebuje i nie noszę. Żyjcie sobie dalej w tej propagandowej rzeczywistosci covidianie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Rrr...(2021-04-14)
  • @Rrr... - No i co zrobiłeś? Obraziłeś wszystkich co oglądają TVPis. Oni ci tego nie zapomną!
  • @babunia - Idiotów nie sieją, szkoda że zaczyna ich być więcej niż normalnych. Od tego niedotlenienia mózgu już wam się w doooopach przewraca maseczkowcy. Ale was pisiorstwo wzięło za ryje. Jak wam Mateo będzie kazał się własnym łajnem smarować na bank się wysmarujecie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    ***** ***(2021-04-15)
  • @babunia - No babunia sam/sama sobie nos te szmaty nic nie dające nosilem i co? I tak covid mnie dopadł tu nie chodzi o kasę niech kosztuje nawet 1 grosz nie kupię i tyle bo w niczym mi ta maska nie pomoże także nie założę więc ten twój komentarz jest zbędny i bez konkretnych argomentow dlaczego ludzie mieliby je nosić.
  • @babunia - Bujaj się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Bujaj sie(2021-04-15)
Reklama