UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mdli od tej tanij propagandy w radiu, prasie, TV, billboardach. Celebryci-naganiacze w stylu Horbana, Grzesiowskiego, Simona - nikt z nich za nic nie odpowiada a od tych wszystkich kłamstw wszystkim im aż facjaty powykrzywiało że aż dzieci straszą. Tak chełpią się że produkt jest bezpieczny ale ani oni, ani producent nie chcą wziaść jakiejkolwiek finansowej odpowiedzialności za zgony poszczepienne. .. Setki oficjalnych zgonów poszczepiennych w Skandynawii to niezaprzeczalny fakt - to że w Polsce się je tuszuje nie znaczy że ich nie ma ! Wiec nawet jeśli przyjąć że ryzyko zgonu poszczepiennego w krótkim czasie jest niskie to mimo wszystko ISTNIEJE. Chcecie wywalać z pracy odmawiających szczepienia a ja zwyczajnie nie chce być tym 1 promilem pechowców którzy wylądowali po tym w trumnie - jest to wystarczajacy argument aby miec prawo odmowy udziału w tym eksperymencie zwłaszcza że co chwile obserwuje w moim otoczeniu dziwne problemy zdrowotne u tych którzy na wiosne się zaszczepili łącznie ze zgonami (które aczkolwiek za kazdym razem lekarze z jakiegoś powodu nie chcą rejestrować jako NOPy). A najlepsze że cała rodzina przeszła cowida prawie bezobjawowo (zresztą jak 80% społeczeństwa wg danych WHO)- zresztą są skuteczne leki np iwermektyna którą w Japonii od wrzesnia zaczeli leczyć i w jeden miesiąc wygasili cała falę.
  • Ja słyszałem że podobno pomaga też niedźwiedzie sadło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    TeofilSkorupa(2021-11-12)
  • Mądre słowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Jarekniekaczy(2021-11-13)
  • iwermektyna - ten lek też kontroluje mózg, nie daj się zwieść propagandzie
  • @TeofilSkorupa - "Ja słyszałem że podobno pomaga też niedźwiedzie sadło. "- łzy pisowca też
Reklama