UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu jest 1 punkt, w Olsztynie niewiele większym (ludnościowo)jest ich 5.Gdzie tutaj logika? Gdzie również logika, u osób z lekkimi objawami by stać 3 godziny w kolejce (gdzie obecnie statystycznie co 3-4 osoba jest w tej kolejce chora na Covid-19)po wymaz, który nie wiele zmienia bo nie ma leku na koronawirusa. Założyć się mogę, że te osoby, które korony nie mają stojąc tak długo w tej kolejce mają wysokie prawdopodobnieństwo, że ją przyniosą gratis do domu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    87
    7
    mieszkawEG(2020-10-30)
  • @mieszkawEG - Jest lek ale lekarze go nie stosują. Im nie zależy na leczeniu nas. Trump przyjął lek na covid i wyzdrowiał. Ci faszyści chcą nas zaszczepić pod przymusem.
  • Jaki lek Gripex może ?. Nie siej fake newsów. Ludzie całkiem już pogłupieli, testujcie się dalej na PCR-ach. Izolatoria na was już czekają tam ładnie was zaszczepią i będziecie zadowoleni z własnej głupoty.
  • @j.w - .Jest lek. ARECHIN. Polski lek znany od 70 lat.
  • @j.w - Sam się zaszczep. Od razu po szczepieniu cię wyłączą.
  • @j.w - Sam się zaszczep. Od razu po szczepieniu cię wyłącza.
  • @j.w - Tak gripex i wit. C. Tak się leczy grypę od lat i to się nie zmienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    6
    CovidSrovid(2020-10-30)
  • @CovidSrovid - Dlatego napisałem, że gripex witaminka c i do łóżka.
  • @j.w - No tak. Zapędziłem się. Przepraszam :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    CovidSrovid(2020-10-30)
  • Lek na malarię gratuluję. Zaszczep się sam lub zamów wizytę online i leć do apteki jak lekarz tobie przepisze, ale chyba bardziej coś na głowę.
  • @CovidSrovid - Luzik mam takie samo zdanie na ten temat zwłaszcza jeśli chodzi o przeziębienia i inne grypo-pochodne choroby
  • @mieszkawEG - Covid19 to przykrywka. Teraz grypa panuje a wszystkim Covid wmawiają żeby ludzi straszyć. Wiem coś o tym. Tak samo jak ktoś umrze na zawał to wpisują Covid. Ale rodzina zmarłego zastraszyła ze jak nie zmienia to do prokuratury pójdą za fałszywy wpis do zgonu. I szpital się posrał ze strachu i zmienili wpis. A czemu bo kasa z NFZ wtedy wpływa. Raptownie wszyscy na Covid chorują a grypy już nie ma!!!!! Hashtagi: #Login
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    elblag1980(2020-11-03)
Reklama