UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Pani Elżbieto da sobie Pani spokój z nauczaniem jak ma Pani takie podejście do sprawy. Na kasie w Biedronce są bezpieczni. Dramat. Tacy ludzie uczą Nasze dzieci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43
  38
  Janek z Żulaw(2021-01-13)
 • @Janek z Żulaw - Podejście zdrowe i życiowe. Jesień obnażyła bezsilność systemu edukacji wobec covid. Librus zapchany kwarantanną i pozytywnymi nauczycielami. Jest delikatna różnica między pracą z klasą pełną dzieci bez maseczek a funkcjonowaniem w sklepie spożywczym czy jak wolisz w Biedrze. Masz obiekcje to wprowadź nauczanie eksternistyczne swoich pociech.
 • To może nie wychodzić z domu bo może jutro potrąci mnie samochód? Mówimy o powrocie klas 1-3 a tu wystarczy podzielić klasy na grupy 10 osobowe i już nie ma "klas pełnych dzieci bez masek". Nauczycielu starczy na nauczanie tylu grup. Ale lepiej samemu nie myśleć i tylko słychać "władzy"rozłożyć ręce i powiedzieć że się nie da.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  8
  Janek z Żulaw(2021-01-13)
 • @Janek z Żulaw - Jeszcze niedawno na maturze siedział ksiądz i leśnik. Rodzice mówili, że mogą uczyć dzieci sami. Hejtowali wszyscy nauczycieli. Dziś jednak są potrzebni? Przecież dało się żyć bez nich jakiś czas temu, a teraz juz nie? Może czas najwyższy zobaczyć, że jednak jest to ważny zawód mimo wszystkich uprzedzeń. Każdy z nas chodził do szkoły i tak musi być. Każda pseudo reforma, pandemia, etc niszczy niestety system edukacji kosztem dzieci. Za parę lat naprawdę będziemy mieli problem. A te testy niestety nic nie dadzą, za ta kasę można było kilka tysięcy osób zaszczepic. Zaraz przyjadą Bratanki z gór i Zanzibaru i zacznie się roznoszenie wirusa w szkołach i przedszkolach, nie wspominając o zakładach pracy. Tylko czekać na efekty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Szczepionka(2021-01-13)
 • @Janek z Żulaw - Nie twoje, nie twoje dzieci, tylko listonosza.
Reklama