UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam tylko nadzieję, że wirus szybko złapie tych wszystkich, którzy wymyślają niestworzone historie o sterowaniu ludźmi przez rządy i inne cuda niewidy. Dla takich jest psychiatryk i kroplówki. Nikt nie musi się ze mną w tej kwestii zgadzać, mam to w dalekim poważaniu, mam swój rozum i doświadczenie życiowe. I tak uważam, że tzw. antyszczepionkowcy i osoby podważające istnienie Covid-19 nie są normalni, marnują tylko surowce i tlen.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    zibiland(2020-08-04)
  • @zibiland - Z punktu widzenia ekonomii natury, to właśnie osobniki takie, jak Ty marnują tlen i zasoby. .. natura w swojej strukturze nie przewidziała szczepionek i nawet leków. .. sama sobie radzi z patogenami. .. A jeśli jakiś organizm sobie nie radzi, to odpada z obiegu, jako najsłabsze ogniwo. .. .I jeśli piszesz o rozumie i doświadczeniu życiowym w kontekście świadomości bycia sterowanym przez rządy, to można stwierdzić, że i jednego ji drugiego Ci brakuje. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-08-05)
  • @zibiland - Zibiland jak w telewizji powiedzą skocz w ogień to też wskoczysz bezmózgi telewizyjny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Bezobjawowy(2020-08-05)
Reklama