UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bo lekarze doskonale wiedzą że ten korona pie r d o le c to jedna wielka ściema i oszustwo w celu manipulowania luxmi na świecie. A że przepisy nie pozwalaja na kontakt przez NFZ to prywatnie robią to co moga robic przez NFZ. dO POLITYKÓW PRETENSJE, A NIE DO LEKARZY !!!!!
  • Tak, tylko zauważ iż, na NFZ nie, a prywatnie za kasę już tak. Więc nie broń lekarzy, bo gdyby chcieli pomagać społeczeństwu to przepisy na to pozwalają, tylko oni czują w nas pieniądz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    2
    Tomasz85(2020-09-17)
  • Lekarze wiedzą, że wirus jest. a ty, jak w to nie wierzysz, leć do pracy w dpsie-tam szukają takich do pracy z zakażonymi pensjonariuszami
  • @ffgj - rozumiesz że prywatnie bez masek przyjmują i się jakoś nie boją!
  • A wytłumacz mi dlaczego lekarze podnieśli koszt swojej wizyty o 30- 50 zł
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Grzegorz2445(2020-09-17)
  • @Grzegorz2445 - Bo Pis podniósł minimalną i ceny przy okazji żeby być na zero
  • Czego tak bronisz lekarzy? Masz jakiegoś w rodzinie? Składali przysięgę Hipokratesa i co? Wirusa się boją? Reszta społeczeństwa funkcjonuje tylko tym coś nie pasuje. A kasę prywatnie wziąć to już nie strach? Już wirus niegroźny jak kieszeń nabita? Hipokryzja na maxa
  • @Wafel - Nie mam lekarza w rodzinie, po prostu nie znoszę obłudy. Rząd PIS, ustala takie przepisy, a potem, jak wpadka, jątrzą pisowskie trolle internetowe. Uczciwości tylko chcę i nie jestem baranem by na propagandę się nabierać.
Reklama