UWAGA!

Akcja plastyczna w Markusach

 
Elbląg, Akcja plastyczna w Markusach

Wyrażenie się poprzez sztukę to motyw przewodni nadchodzącego happeningu plastycznego, który tym razem odbędzie się w Bibliotece Publicznej Gminy Markusy. Działanie realizowane jest w ramach projektu „Przenikanie”, którego organizatorem jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

W bibliotece spotkają się uczniowie w różnym wieku, aby tworzyć prace w wielu technikach plastycznych. Warsztaty pozwolą dzieciom i młodzieży odkryć talenty, rozwijać pasję i wzbogacić twórczy potencjał.
       - Najcenniejszy w takiej formule działania jest fakt, że uczestnik sam decyduje o przechodzeniu z pracowni do pracowni, sam dokonuje wyboru, w której technice chce pracować – zachęcają organizatorzy.
       Ta akcja będzie czasem, w którym spotkają się ze sobą dzieci i młodzież, a biblioteka na parę godzin zamieni się w pracownie plastyczne, a następnie w galerię sztuki.
       Happening startuje o godz. 15.00, w środę, 24 października 2018 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Markusy. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież z Markus i okolicznych miejscowości.
       Organizatorem przedsięwzięcia jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”  w Elblągu we współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Markusy.
       Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama