UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Do rodzic nastolatka, powinni Cię namierzyć po ip, i powinieneś odpowiadać za obrażanie ludzi, Światowid organizuje zajęcia w terenie to tam docierają działania do miejscowości oddalonych od Elbląga, w ostatnich tylko dwóch miesiącach zorganizowane zostały zajęcia dla dzieci i młodzieży w Janowie, Tolkmicku, Pasłęku, Kadynach, plenery artystyczne, i akcje plastyczne, działania fotograficzne skierowane do młodzieży, oraz zajęcia warsztaty dziennikarskie, a placówka którą tak chwalisz miała w tym czasie wakacje i nikt nie ma o to pretensji nauczyciele mają prawo do odpoczynku, to normalne, ale nie porównuj tych dwóch placówek bo Twoja analiza jest nierzetelna.
  • Drogi „ znaku zapytania” najgorzej jak ktoś widzi tylko czubek swojego nosa. Ja dokonałem porównania oferty przedstawionej powyżej przez rzeczniczkę CSE z ofertą jak jest przedstawiona na stronie MDK i nie wychwalam MDK tylko stwierdzam fakty. Jeśli oferta CSE jest szersza to należy mieć pretensje do rzeczniczki, że nie napisała wszystkiego. A co do imprez wakacyjnych wymienionych w poście muszę stwierdzić, że faktycznie powaliły mnie z nóg. Imprezy organizowane z innymi ośrodkami kultury, trwające najczęściej jeden dzień. Prawdziwy szał. A co do zarzutu wolnego dla instruktorów z MDK podczas wakacji to z tego co mi wiadomo (mogę się mylić) instruktorzy mieli dyżury przez całe wakacje i młodzież mogła korzystać BEZPŁATNIE ze sprzętu i sal. Przykładem otwarcia się MDK dla młodzieży jest fakt, że w MDK odbyła się rekrutacja i podczas wakacji próby do elbląskiego musicalu. Ale żeby nie bić więcej piany proponuję aby redakcja PORTELU lub inna elbląska redakcja napisała artykuł dotyczący finansowania elbląskich instytucji kulturalnych z podaniem kwot jakie otrzymują z budżetu z uwzględnieniem dotacji unijnych. Niech mieszkańcy sami dokonają oceny i porównania otrzymywanych środków z ofertą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    rodzicnastolatka(2014-09-18)