UWAGA!

Bajkowy weekend dla najmłodszych

 
Elbląg, Bajkowy weekend dla najmłodszych

Pogoda za oknem nie sprzyja spacerom a twoje dziecko chciałoby ciekawie spędzić czas? Przyjdź do Centrum Spotkań Europejskich Światowid na spotkanie z bajką czytaną.

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 11 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na kolejne spotkanie z bajką czytaną. Baśnie i bajki przekazują dzieciom najważniejsze prawdy o życiu w sposób ciekawy i skuteczny. Poprzez utożsamianie się z bohaterami książek najmłodsi uczą się dokonywania wyboru i utrwalają dobre postawy. Odpowiednio dobrana lektura może też pomóc oswoić lęki dziecka. Czytanie działa na wyobraźnię, rozbudza pozytywną ciekawość.
       Tematem najbliższego spotkania będą bajki terapeutyczne. Literatura dziecięca oferuje wiele ciekawych pozycji, które możemy wykorzystać, aby pomóc dziecku radzić sobie w stresujących sytuacjach.
       Jak oswoić małe i duże lęki, ale też spędzić miło czas przy lekturze możecie przekonać się w CSE Światowid, w sobotę, 8 października, o godzinie 11. Bajki czytać będzie Irena Adamiak - aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
       Nie zabraknie również wspólnych zabaw oraz losowania nagród dla dzieci (zaproszenia do Centrum Zabaw i książeczki dla dzieci). Wstęp wolny. Organizator: Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu
      
Aleksandra Bednarczuk, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama