UWAGA!

Bajkowy weekend dla najmłodszych

Elbląg, Bajkowy weekend dla najmłodszych

Ciekawa literatura w bajkowej scenografii to doskonały pomysł na sobotnie przedpołudnie. Po raz kolejny Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza dzieci z rodzicami na spotkanie z bajką czytaną. Spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę (5 listopada) o godz. 11.

Wspólne czytanie jest ciekawą formą spędzenia czasu z dzieckiem oraz doskonałą metodą wychowawczą. Wszyscy żyjemy w pośpiechu i stresie, mamy coraz mniej czasu dla siebie i dziecka. Maluchy otoczone gadżetami elektronicznymi, spędzające czas przy atrakcyjnej i nie wymagającej wysiłku telewizji, coraz częściej mają problemy emocjonalne i coraz gorzej znają język. Tymczasem głośne czytanie dziecku uczy je myślenia, rozwija pamięć i wyobraźnię. Odpowiednio dobrana literatura pomoże kilkulatkowi zrozumieć siebie i otaczający świat. Pozwoli odróżnić dobro od zła, zachęci do refleksji, oswoić lęki.
      
       Tematem najbliższego spotkania ponownie będą bajki „pomagajki”.
       Jeśli ciekawi Was z jakimi problemami zmierzą się bohaterowie książek, które będziemy czytać lub po prostu chcecie miło spędzić czas z dzieckiem, zapraszamy do CSE Światowid, w sobotę, 5 listopada o godz. 11. Bajki czytać będzie Irena Adamiak - aktorka Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
       Nie zabraknie również wspólnych zabaw oraz losowania nagród dla dzieci (zaproszenia do centrum zabaw i książeczki dla dzieci). Wstęp wolny.
       Organizator: Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu
      
Aleksandra Bednarczuk, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama