UWAGA!

Blues w Krypcie

Dziś (16 listopada) w Krypcie odbędzie się kolejne jam, tym razem bluesowe.

Będzie to pierwszy wieczór z blusem w Krypcie. Zmieni się również skład muzyków - nie będzie taki sam, jak ten wykonujący jazz. Początek wieczoru bluesowego ok. godz. 20. Wstęp wolny.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Super, ale jestem chora i nici z koncertu blussowego w Krypcie, już żałuję bo wiem, że jest swietna muzyka i ciepła atmosfera!!! Pozdrawiam
 • Czy jest jakaś szansa, żeby dowiedziec się z portelu wcześniej jaki jest repertuar w Krypcie? czy istnieje jakis plan koncertowy czy coś podobnego, o czym nie wiem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jasnowidz(2006-11-16)
 • Niestety chyba nie, to jest spontaniczne:)
 • a czy w krypcie dalej za barem stoi karino ( jacek ) ? Dawno nie byłam w Krypcie, ale chyba już nie jest to co kiedyś..mnóstwo metali, brygada z PC....eeeh smutno mi sie zrobiło.
 • W Krypcie sama dzieciarnia..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ziemowit ludosław(2006-11-17)
 • co to jest Krypta?
 • baranie w dresie albo oslico w plastiku, nie wiesz co to krypta ???!!! pewnie w bowlu siedzisz nocami, boszszsze co za ignorancja!!!! dresiarze i pindy blachary, bezmózgie koksiska!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  porażka(2006-11-17)
 • Do "Zima" - proszę przyjść i zobaczyć, nie pisać takich rzeczy bez znajomości tematu; Do Ziemowit Ludosław - wczoraj średnia wieku kształtowała się na poziomie ok. 40 lat, ale miło nam za określenie - dzieciarnia :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Kalina(2006-11-17)
 • Kalinko a czy ty czytasz ze zrozumieniem ? cóz ja takiego napisałam, ze tak się oburzyłaś ? Zdanie o metalach i brygadzie pc miało charakter jak najbardziej pozytywny ja tak pamiętam kryptę i za to ją kochałam, z tymi włąsnie ludźmi, z jackiem, brąglem, niedźwiedziem za barem, nie byłam tam od paru, dobrych lat i w moim poście grzecznie pytam jak jest teraz ? czy spotkam jeszcze kogoś z tych ludzi...aha nie mieszkam już w elblągu, więc nie mogę przyjść i sprawdzić.
 • Rzeczywiście może trochę nieskładnie napisałam hehe:-D jak teraz czytam to sama nie wiem o co mi chodziło. sorki kalina:-) a możesz mi opowiedzieć jak jest teraz w krypcie ?
 • a ja tam przychodziłam z marą i rudą, jeszcze tam chodzą ? nie mam kontktu od lat, ciekawi mnie co u nich, może ktoś wie ? Ruda wyszła za mąż parę lat temu tyle słyszałam....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  karrrro(2006-11-17)
 • Koncerty sa zawsze w czwartki lub wtorki, jeśli chodzi o "dziecinadę"- to i jest taka po 30, a jeśli i młodsza to co?...ale za to jaka?!przyjdźcie a zobaczycie i przede wszystkim posłuchacie fajnej , przyjemnej dla ucha muzy. pozdrawiam wszystkich Krypciarzy tych "starszych" i tych nieco młodszych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bywalczyni(2006-11-17)
Reklama