UWAGA!

Blues w Mimozie

2009-10-15
Aktualizowany 2009-10-21 07:58
Na zdjęciu Szymon Zuehlke.
Na zdjęciu Szymon Zuehlke.

Muzyczny wieczór w elbląskim klubie upłynie pod znakiem wysmakowanych aranżacji standardów bluesowych, jazzowych oraz rockowych. Spotkanie dwóch muzycznych osobowości: Tomka Steńczyka (Mechaniczna Pomarańcza) oraz Szymona Zuehlke (Specjal Jazz Quartet) zaowocuje koncertem, który odbędzie się 21 października o godz. 19 w Mimozie przy ul. Garbary 9-10.

Artyści wychowani na zupełnie odmiennej stylistyce będą starali się połączyć swoje fascynacje muzyczne. Steńczyk to bluesowo - rockowe, gitarowe granie z charakterystycznym zachrypniętym wokalem.
       Natomiast Zuehlke mocno inspirowany Coltranem prezentuje środkowy nurt jazzu. Można być pewnym, że to niecodzienne połączenie gatunków zaowocuje fantastycznym koncertem. Zwłaszcza, że Mimoza wciąż rozwija formę cyklicznych koncertów i dba o komfort słuchaczy. Obraz i dźwięk transmitowany jest do sąsiedniego pomieszczenia, zainstalowane dodatkowe oświetlenie sceny. Wciąż serwują tam doskonałe drinki oraz świetną kuchnię. I oczywiście najlepszą muzykę. Cena biletu na bluesowe granie 10 zł.
      
      
--------------------- Artykuł sponsorowany --------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej