UWAGA!

„Calineczka” - musical dla małych i dużych

W elbląskim Teatrze Dramatycznym rozpoczął się nowy sezon artystyczny. Aktorzy, pod okiem reżysera Andrzeja Ozgi, przygotowują „Calineczkę”. Premiera planowana jest na 6 października.

Próby do nowego musicalu rozpoczęły się już w czerwcu. Będzie to kolejne widowisko familijne dla dużych i małych poszukiwaczy przygód.
     - Przedstawienie elbląskie w adaptacji Andrzeja Ozgi i Marka Bartkowicza będzie współczesną historią, osadzonym w XXI wieku, ale jednocześnie baśniowym, pobudzającym dziecięcą wyobraźnię, zrealizowanym w estetyce snu - mówi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego teatru. - Nie zabraknie urokliwych piosenek, dynamicznych układów choreograficznych, zaskakujących rozwiązań scenograficznych i przepięknych kostiumów.
     W „Calineczce” występują: Monika Andrzejewska, Anna Chabowska, Marta Masłowska, Tomasz Czajka, Tomasz Kobiela, Tomasz Muszyński, Marcin Tomasik.
     - Najnowsza realizacja z pewnością wpisze się w piękną historię naszej sceny, bowiem premiera połączona będzie z nadaniem teatrowi imienia Aleksandra Sewruka oraz zmianą nazwy z Teatru Dramatycznego w Elblągu na Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu - dodaje Walczak. - Już dziś zapraszamy elblążan dużych i małych na te uroczystości, które odbędą się 6 października.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama