UWAGA!

Ceramiczny konkurs

 Elbląg, W warsztaty ceramiczne dla uczestnikow tegorocznego OSAONu
W warsztaty ceramiczne dla uczestnikow tegorocznego OSAONu (fot. Paweł Serocki).

Centrum kultury Światowid zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Ceramicznym „Ceramiony 2006”. Termin składania prac mija 15 grudnia.

Celem konkursu, jak podkreśla jego organizatorka Ewa Siwilewicz-Bednarska z centrum kultury Światowid, jest inspirowanie i pobudzanie ludzi do twórczych działań.
     - Chcemy równocześnie stworzyć uczestnikom szansę pokazania prac i konfrontacji ich umiejętności w dziedzinie ceramiki - dodaje. - Z własnego doświadczenia wiem, że konkursy są doskonałym impulsem i motywacją do rozwoju. Do udziału w „Ceramionach” zachęcamy szczególnie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich, plastycznych oraz uczestników zajęć w placówkach kulturalno-oświatowych. 12 stycznia przyszłego roku, podczas otwarcia wystawy, młodzież elbląskich szkół będzie mogła skorzystać z bezpłatnych warsztatów ceramicznych prowadzonych przez doświadczonych twórców oraz posłuchać wykładu z historii sztuki o dziełach ceramicznych na przestrzeni wieków.
     Temat konkursu jest dowolny. Prace należy przesyłać do 15 grudnia na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, tel. 055 611 20 50 (sekretariat), 055 611 20 85 (pracownia plastyczna), fax. 055 611 20 60.
     Marta Hajkowicz rozmawia z uczestnikami sekcji ceramicznej działającej w Światowidzie:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama