UWAGA!

Ceramiony 2005

W piątek poznamy zwycięzcę tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Ceramicznego „Ceramiony”, na który wpłynęło kilkadziesiąt prac z całej Polski.

Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny „Ceramiony” odbywa się w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid już po raz kolejny, z roku na rok ciesząc się coraz większą popularnością. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło kilkadziesiąt prac, m.in. z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka w Zakopanem, Zespołu Szkół Plastycznych w Częstochowie, Fundacji Wspólnota – Arka z Wieliczki, Warsztatów Terapii Zajęciowej z Bochni. Swoje prace pod ocenę jury poddała też sekcja ceramiczna działająca przy z Światowidzie, która do konkursu zgłosiła trzydzieści prac. Tematyka nadesłanych prac jest różnorodna, organizatorzy nie ograniczali w tej kwestii twórców, wszystkie prace miały być jednak wykonane wyłącznie technikami ceramicznymi.
     Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, natomiast najlepsze prace będzie można oglądać już od poniedziałku, 19 grudnia w Galerii Nobilis (na II piętrze Światowida). Otwarcie wystawy pokonkursowej o godz. 18. Ekspozycję będzie można oglądać do końca roku, wstęp wolny.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama