UWAGA!

Coca-Cola...rze w Multikinie

Od lutego Multikino proponuje widzom Coca-Cola…rze, czyli Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków (RZE) - cykl przeglądów filmów europejskich z minionych lat.

RZE odbywać się będzie raz w miesiącu (za wyjątkiem wakacji) w formie nocnych maratonów filmowych, a na każdym prezentowane będą trzy filmy z danego kraju. Kraje uczestniczące w RZE to Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Skandynawia czy Polska.
     W Elblągu Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków rozpoczyna się 17 lutego od przeglądu filmów polskich. Tego dnia zobaczymy „Wesele”, „Symetrię” i „Komornika”.
     31 marca zaprezentowane zostanie kino czeskie” „Opowieść o zwyczajnym szaleństwie”, „Guzikowcy” i „Rok diabła”. 28 kwietnia zawita do nas kino włoskie: „Okna”, „Malena” i „Pokój syna”. 26 maja będzie wieczorem kina hiszpańskiego, zobaczymy: „Porozmawiaj z nią”, „Złe wychowanie” i „Boskie jak diabli”. 23 czerwca, na ostatnim przeglądzie przed wakacjami, zaprezentowane zostaną filmy brytyjskie „Gnijąca panna młoda”, „Lato miłości” i „9 songs”.
     Bilety na jeden wieczór będą kosztowały 12,5 zł - w cenę wliczony jest zestaw Coca-Cola...rza. Podczas przerw między filmami w Popcornbarach można będzie nabyć Coca-Colę w promocyjnej cenie i wziąć udział w losowaniu nagród, koszulek Najaktywniejszego Coca-Cola…rza oraz Coca-Cola…rza Górala. Dodatkowo osoby uczestniczące w tych konkursach wezmą udział podczas ostatniego przeglądu (w listopadzie) w losowaniu Nagrody Głównej, jaką będzie rower Cola…rzówka oraz Żółta Koszulka Coca-Cola..rza Lidera.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama