UWAGA!

Coma, a film gratis

Dziś w Światowidzie odbędzie się koncert łódzkiego zespołu rockowego Coma. Światowid przygotował specjalną ofertę dla swoich widzów - bilet na koncert i wybrany seans filmu „Ja wam pokażę!” w cenie 20 zł.

Zespół Coma powstał w czerwcu 1998 r. w Łodzi. Obecnie w skład grupy wchodzą: Piotr Rogucki - śpiew, Rafał Matuszak - gitara basowa, Dominik Witczak - gitara, Marcin Kobza – gitara i Tomasz Stasiak – perkusja. Ich najbardziej popularnymi i zarazem najczęściej goszczącymi na listach przebojów utworami są „Leszek Żukowski”, „Spadam” i „100 tysięcy jednakowych miast”.
     Przed wydaniem pierwszego studyjnego albumu zespół zyskał popularność, koncertując u boku Kazika, Sweet Noise, Acid Drinkers i T.Love. Ich wyczekiwaną długo debiutancką płytę wyprodukował Tomasz Bonarowski, współautor m.in. sukcesu Myslovitz, Eweliny Flinty i duetu Porter & Lipnicka. Zespół zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Rockowym w Węgorzewie w 2004 r., a 15 marca 2005 r. zdobył prestiżową statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock za płytę „Pierwsze wyjście z mroku”, która była nominowana do tej nagrody aż w czterech kategoriach.
     Koncert rozpocznie się o godz. 20 w sali widowiskowo-sportowej CKiWM Światowid. Specjalny bilet na koncert w cenie 20 zł uprawnia także do obejrzenia dowolnie wybranego seansu filmu „Ja wam pokażę”.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama