UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za sprawą polskiego Kanału Sueskiego wspaniałe zabytki Fromborka będą mogli podziwiać turyści z Europy i świata którzy będą tu wpływać swoimi jachtami. Caly region będzie czerpał owoce z tej inwestycji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    14
    TeofilSkorupa(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - No Frombork bazę już buduję na jachty i wielkie statki pasażerskie. Baza noclegowa również będzie rozbudowana. Powstanie hilton i inne sieci hotelowe. Wszystko dzięki największemu kanałowi europejskiemu, można rzecz kanał suseski to pryszcz przy budowany na mierzeii. Dzięki ci o wielki JARKU. Mam nadzieje że na tej nowej wyspie powstanie wielki monument naszego wodza JAROSŁAWA. Tylko w nim nadzieja, JARKU zbawicielu polski!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Tralala(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - Brawo Teoś, tak trzymać - prawda ich wyzwoli i trzeba siać, siać, siać! xD Równomierny i sprawiedliwy rozwój Polski podstawą dobrobytu szerokich mas obywateli oraz szczęścia i pomyślności naszej Ludowej Ojczyzny! #AbyPolskaRosłaWsiłęAludzieŻyliDostatniej!:) Hashtagi: #SocjaliizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Brygada Młodzieżowa(2021-06-08)
  • @Tralala - W rublach płacą ci za komentarze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    TeofilSkorupa(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - Dodajmy, że będą to zgniłe owoce o wyszukanym aromacie i bogatym bukiecie, którym charakteryzuje się ocet spirytusowy. W smaku jakby nieco skisłe jednak ze względu na osobę fundatora, pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, wszyscy będą je konsumować z uśmiechami naklejonymi na twarz okazując przy tym prawdziwie komsomolski entuzjazm. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    GłębokaMyśl(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - Panie Pe, Teofilu, nawet ze wszystkich kul ziemskich przybędą podziwiać cuda PISdu.
  • @Tralala - Wszystkie wioski nad zalewowe się "zbroją", tylko Elbląg wchodzi w konflikt z rządem kto ma finansować tor wodny, a poza konfliktem nie robi nic w kierunku korzyści które będą dostępne po otwarciu kanału. Rozumiem Twój sarkazm, ale ja piszę poważnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    To jest drama(t)(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - Nie przejmuj się tymi głębokimi gardłami i innymi indywiduami. .. .. popatrz, w ich komentarzach są tylko złośliwości, bez merytoryki. .. .. w tym widać bezradność. .. .podobnie w "szeregach"opozycji, miotają się. .. .bo sami widzą ile ten obecny, chociaż niedoskonały rząd ale ile zrobił. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    marekzeg32(2021-06-08)
  • @marekzeg32 - To wiadomo ale przecież to normalne. Ci ludzie wiedzą, że środowiska z którymi byli związani zbankrutowały i nie zostało im nic więcej niż bezpłodne krytykanci i sypanie piasku w szprychy. Z tą niedoskonałością to można by na to spojrzeć z różnej perspektywy, jednak generalnie taką mocną piątkę to śmiało można im przyznać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    TeofilSkorupa(2021-06-08)
  • @To jest drama(t) - Mam wrażenie że ktoś tu czegoś nie rozumie ale kładę to na karb niedojrzałości politycznej bo nie lubię przypisywać nikomu złych intencji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    TeofilSkorupa(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - No właśnie, ich jedyny oręż to bezzasadne minusowanie i jak piszesz, sypanie piasku w tryby. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    marekzeg32(2021-06-08)
  • @TeofilSkorupa - Muszę cię zmartwić jedyne środowisko z który byłem związany to MKS truso. Nie jestem taki stary jak większość tych komuszkow z PiS. No e kręciłem batów z piotrowiczem w PZPR jak ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tralala(2021-06-09)
  • @marekzeg32 - No to masz merytorycznie onanisto głęboko gardłowy. Twój i zawodowego klakiera PARTII polski kanał sueski przyniesie pierwszy zysk netto już po nieco ponad 300 latach przy założeniu, że obroty PME Sp. z o. o. wzrosną przynajmniej trzykrotnie. Pierwszy szacunek kosztów kaczego dołu opiewał na 0,9 mld złotych. Dziś wiadomo, że ta inwestycja nie ma szans na zamknięcie się kwotą mniejszą niż około 3 000 000 000 złotych. Gdyby wpompowano te pieniądze w region to stałby się perłą Polski północnej. .. a tak będzie miał kaczy dół z kanałem żeglugowym, który w przypadku cofki spowoduje na Żuławach powódź epickich rozmiarów. Wystarczająco merytorycznie, czy jeszcze coś dopisać. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    GłębokaMyśl(2021-06-09)
  • @GłębokaMyśl - Ty chyba masz jakieś problemy natury erotycznej. Już nie pierwszy raz to widzę. No i ten rynsztokowy język. A, jeszcze jedno, masz dziwne dane od waszych "specjalistów". Poza tym skąd ta cofka? Przecież tam będzie śluza z zasuwanymi wrotami. "Specjaliści"o tym nie poinformowali?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RafalCzas.(2021-06-09)
  • @RafalCzas. - z tymi gardłami to jest odpowiedz do tego Pana co sam zaczął wspominać o głębokich gardłach. Także tego. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tralala(2021-06-09)
  • @RafalCzas. - Problemy natury erotycznej mają oglądacze dzieła filmowego pod tytułem "Głębokie gardło", które potem dręczy ich umysły tak straszliwie, ze GM kojarzy im się z wyżej wymienionym dziełem. Odpowiedzi "twardym"językiem"są zawsze reakcją GM na chamstwo wobec jej skromnej osóbki. Zagrożenia cofką nie powoduje kaczy dół ze śluzą tylko kanał żeglugowy. Gdybyś miał, choćby blade, pojęcie o fizyce fal propagujących się na wodzie to być może miałbyś pojęcie o czym pisze GM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2021-06-09)
  • @RafalCzas. - Słownik języka polskiego PWN onanizm, onania «zaspokajanie popędu płciowego bez udziału partnera» • onanistyczny • onanista • onanizować się
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-06-09)
  • @GłębokaMyśl - No teraz już nie chyba. Już jestem pewien.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    RafalCzas.(2021-06-09)
  • @RafalCzas. - Rozjaśnianie ciemnocie w główkach to właściwie misja GM.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-06-10)
Reklama