UWAGA!

Dla miłośników teatru

Centrum kultury Światowid zaprasza przede wszystkim dzieci z klas 4 - 6, ale także młodzież i osoby dorosłe, do udziału w zajęciach sekcji teatralnej. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy poniedziałek 10 września.

- Zapraszam na warsztaty teatralne, które będą równocześnie naborem do sekcji pracującej w roku szkolnym 2007/2008 - mówi Edyta Machul, instruktorka. - Będziemy pracować nad różnymi technikami aktorskimi, z głosem, nad dykcją, świadomością ciała, nad wyrażaniem emocji, interpretacją tekstu.
     Zaplanowane jest także przygotowanie spektaklu: - To będzie naszym celem. Przyjdź jeśli lubisz teatr, chcesz pracować nad sobą, chcesz uruchomić swój głos i ciało, chcesz pracować z twórczymi ludźmi - zachęca instruktorka.
     Spotkania organizacyjne odbywać się będą na Scenie na Piętrze - II piętro centrum kultury Światowid: licealiści 10 września o godz. 15, uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej 12 września o godz. 15, zaś studenci i osoby pracujące 8 października o godz. 18.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama