UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Święto wyborców PiS (socjalnych beneficjentów) wiocha tańczyła, wiocha śpiewała. Most nad kanałem najlepszym weryfikatorem.... Porażka.... I u wielu widoczne braki w uzębieniu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    63
    Rodeo345(2022-06-26)
  • @Rodeo345 - Biedny Miś, po nocy musiał braki uzębienia weryfikować i brac udział w koncercie pisowsk8ego T. Love. To już trza było na chacie zostać i obejrzeć jakiś gejowski romans na tvn
  • @Rodeo345 - Tępy CH. j.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Brak podpisu(2022-06-26)
  • Ja na koncercie nie byłem. Ale ty to masz rozeznanie, T. Love to pisowska kapela? No ciekawe i skąd taka wiedza. Masz braki (nie wiem czy uzębienia też) ale umysłowe na pewno.
  • No i zdemaskował mnie czujny internauta, ha ha... Rozumiem, że to dla Ciebie za trudne, zestawić mój post z tym do którego się odniosłem i w związku z tym zrozumieć kontekst powyższego. Nadążasz ? Kapela o której mowa guzik mnie obchodzi, natomiast podziwiam Twoje rozterki z przynależnością jej do tych czy onych. Może wysoka temperatura daje ci sie we znaki ?
  • @Rodeo345 - To rzeka nie kanal omnibusie.
  • guzik mnie obchodzi twój narcyzm, nadążasz?, hmmm. Panie pseudo inteligencie, skoro masz tak obszerną wiedzę na temat gejowskich romansów, na jakim kanale, bo zainteresowany jestem, a braki w uzębieniu mam uzupełniane na bieżąco. Wysoka temperatura mi nie przeszkadza, mam klimatyzację, nadążasz? Nie mam żadnych rozterek co do przynależności T. Love do tych czy omtych (nadążasz?), bo znam ją, poznałem też Muńka. Rozpocznij post taki alkoholowy, może przestaniesz bełkotać.
  • Co mnie obchodzi biedny znerwicowany koleś z jego deklaracja o uzębieniu ? Wiadro wody na łeb nieraz może pomóc. Zdrowia życzę
  • narcyz, zadbaj o swoje nerwy, mniej pij, a wiadro posiadasz (nie pożyczę, bo nie mam), mały biedny znerwicowany kolesiu, narcyzie. Ni bełkocz, wytrzeźwiej i nie pij już dzisiaj, kubeł wody
  • @Rodeo345 - To po co tam byłeś żeby ludziom w zemby zaglondac to nie targ niewolników jak jesteś kimś lepszym to zamknij się w złotej klatce.
  • @Rodeo345 - Tacy jak ty obrażają wieś a bez wsi żarł byś trawę na wiosnę a zimą siano baranie. Potraficie tylko opluwać Polaków.
  • @Rodeo345 - Cymbał, atwoje uzębienie.... hahaha
  • @Rodeo345 - Stuku, puku w czoło gostek- nie byłeś, nie widziałeś, nie słuchałeś imprezy- w tym wieczornym czasie pewniakem byłeś na mszy u zje... OJCA RYDZYKA i odmawiałeś KORONKI do kosmitów
  • Polecam czytanie ze zrozumieniem a nie tylko samo czytanie.... Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rodeo345(2022-06-26)
Reklama