UWAGA!

Dodatkowy nabór do sekcji wokalnej

 
Elbląg, Dodatkowy nabór do sekcji wokalnej
fot. nadesłana

Przesłuchania do dodatkowej grupy wokalnej dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, uzdolnionych muzycznie, odbędą się w poniedziałek, 1 października w CSE „Światowid".

Maciej Skrzypczak prowadzi sekcje wokalne w CSE "Światowid" od września 2010 r. Od tego czasu działają dwie grupy wokalne: młodsza - „Skaczące nutki” i starsza - „Teen tones”.
      
       – Te dwie grupy są już zamknięte, ale pojawiło się kilkoro chętnych, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nową, dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Będziemy pracować z nimi od podstaw więc zapraszamy jeszcze wszystkie rozśpiewane dzieci na przesłuchania – mówi Teresa Miłoszewska, kierownik Działu Edukacji Kulturalnej w CSE „Światowid”.
      
       Uczestnicy zajęć będą rozwijać swoje talenty wokalne. Swoimi występami uświetniać będą wydarzenia kulturalne organizowane przez CSE „Światowid", brać udział w przeglądach i konkursach.
      
       Maciej Skrzypczak od 2003 r. jest Kapelmistrzem Orkiestry Garnizonowej Wojsk Lądowych w Elblągu. Absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz wydziału dyrygentury Akademii w Gdańsku. Pod jego dyrygenturą Elbląska Orkiestra uzyskała szereg nagród, ngrody i wyróżnienia zdobywa prowadzony przez niego w "Światowidzie" zespół młodzieżowy oraz młodzi wokaliści.
      
       Przesłuchanie uzupełniające: poniedziałek 1 października, godz.16, sala muzyczna CSE „Światowid" (II piętro).
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama