UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dowolne „Kompozycje”

2007-08-07
Aktualizowany 2007-08-08 09:30
Elbląg, Ewa Bednarska-Siwilewicz.
Ewa Bednarska-Siwilewicz.

Centrum kultury Światowid zaprasza do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pn. „Kompozycje”. Temat jest dowolny i szeroki, jak rzeka. Jury będzie oceniać prace wykonane techniką batiku, obrazy malarskie oraz grafiki.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z całego kraju, które ukończyły 14 lat.
     - Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych - dla młodzieży w wieku 14-18 lat i osób dorosłych, a jego temat jest jak rzeka - nieograniczony - mówi organizatorka Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor centrum kultury Światowid.
     Prace o formacie nie większym niż A-2, podpisane imieniem, nazwiskiem i adresem
     oraz z zaznaczoną kategorią wiekową, należy przesłać (w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki) do 30 września na adres centrum kultury Światowid, Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     - W październiku natomiast zaprosimy na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród i wyróżnień - mówi instruktorka. - Już dziś zapraszam do Galerii Nobilis.
     Wystawa otwarta zostanie 9 października o godz. 17, a przed wernisażem organizatorzy proponują zapoznanie się z technikami plastycznymi, których dotyczy konkurs - w godz. 14-16 odbędą się otwarte warsztaty grafiki, malarstwa i batiku, natomiast o godz. 18 - wykład z historii sztuki o współczesnym malarstwie.
     Konkurs "Kompozycje" realizowany jest w ramach projektu „POMOSTY – Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej”, który dofinansowało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury”.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama