UWAGA!

Dwa koncerty Michała Bajora

 Elbląg, Dwa koncerty Michała Bajora

Michał Bajor, piosenkarz i aktor, wystąpi w niedzielę 14 października w Światowidzie. Podczas dwóch koncertów artysta będzie starał się przekonać elblążan do swojej najnowszej płyty „Inna Bajka”.

Michał Bajor zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej, 15. z kolei płyty. Poza stałymi współautorami tekstów i kompozytorami artysta zaprosił tym razem do współpracy także m.in. Andrzeja Poniedzielskiego, Jarosława Kuklińskiego i Jerzego Derfla. Jest też niespodzianka - kompozycja samego artysty.
     Na oficjalnej stronie Michała Bajora www.michalbajor.p posłuchać można utworu „Tango Del'a a more”, który fanów z pewnością przekona do pojawienia się na koncercie.
     - Co roku bilety na koncert artysty sprzedawane są w nadkomplecie, dlatego postanowiliśmy tym razem zaspokoić oczekiwania wszystkich wielbicieli Michała Bajora i zaprosić ich na dwa koncerty - informuje Justyna Kozłowska-Dyrla, kierownik Wirtualnego Centrum Kultury e-Światowid. - Pierwszy rozpocznie się o godzinie 17, drugi natomiast o godz. 20.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama