UWAGA!

Farben Lehre zagra w Edenie

W niedzielę 26 listopada w klubie muzycznym Eden odbędzie się koncert legendy polskiej muzyki punkowej, zespołu Farben Lehre. Wystąpi także elbląski Bangor.

Farben Lehre powstał w 1986 r. z inicjatywy Wojciecha Wojdy. Pierwszy koncert zespołu miał miejsce w Płocku, 13 października tego roku. Następnie Farben Lehre koncertowało w całej Polsce, a także w Czechach i w Niemczech. W 1990 r. byli jednymi z laureatów Festiwalu w Jarocinie. Ich pierwsza płyta, „Bez Pokory”, została wydana w 1991 r. Zespół jest także pomysłodawcą festiwalu Punky Reggae Live, serii koncertów muzycznych punk i reggae. Muzycy Farben Lehre nie ukrywają swoich fascynacji twórczością m.in. takich grup, jak: Sex Pistols, Remones, Clash, Pogues, Dead Kennedys, Ukrainias, New Model Army. Więcej informacji znajduje się na stronie www.farbenlehre.plocman.pl.
     26 listopada o godz. 18 zespół Farben Lehre wystąpi w klubie muzycznym Eden, który mieści się przy ul. Królewieckiej 195 f. Zagra także elbląski Bangor. Bilety w przedsprzedaży kosztują 13 zł i można je nabyć w Edenie lub w sklepie Vid Muz przy ul. Brzozowej 20.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama