UWAGA!

Gracjan Kalandyk wystąpi w Mjazzdze

 
Elbląg, Gracjan Kalandyk wystąpi w Mjazzdze
fot. nadesłana

Koncertowa publiczność w nadchodzący weekend może liczyć na dużo muzycznych wrażeń. W klubie Mjazzga w piątek, 11 listopada koncertować będzie jeden z najbardziej znanych polskich artystów tworzących w stylistyce dancehall, ragga czy reggae Junior Stress. W sobotę, 12 listopada natomiast posłuchamy koncertu elbląskiego muzyka Gracjana Kalandyka, którego bliżej poznać można było dzięki jego udziałowi w programach X Factor oraz The Voice of Poland.

Gracjan Kalandyk to młody wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Urodził się w 1992 roku. Od najmłodszych lat otaczała go muzyka, która sprowokowała do sięgnięcia po gitarę w wieku 10 lat, a jako 16 latek zaczął komponować piosenki. Artysta studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku.
       Aktualnie kończy pracę nad debiutanckim albumem, który ukaże się na początku przyszłego roku nakładem Universal Music Polska. Album nagrywany jest w warszawskim studiu Nextpop Songwriters’ Label, a jego produkcją zajął się Robert Amirian, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Fismoll, Ewa Farna, Ania Szarmach, Kari, Kasia Kowalska, Anita Lipnicka, Kayah, Mietek Szcześniak czy Kuba Badach.
       Jego pierwszy singiel "Chodź" zapowiadający album w pierwszy tydzień został wyświetlony ponad 100 tys. razy. - Mimo delikatnego, eterycznego wstępu do albumu, jakim jest "Chodź", zapewniam, że album to istna bomba muzycznych kolorów, o czym będziecie mogli przekonać się na koncertach! - mówi artysta.
       Oprócz akustycznych, delikatnych utworów na koncercie nie zabraknie przesterowanych dźwięków.
       Gracjan jest uczestnikiem i jednym z najbardziej zapamiętanych artystów IV edycji programu X Factor oraz finalistą V edycji programu The Voice of Poland, w którym zachwycił jurorów i widzów swoim magnetycznym głosem i muzyczną wrażliwością. Następnie zagrał wiele koncertów akustycznych w całej Polsce. Ma za sobą również kilka koncertów, na których wystąpił wspólnie z m. in. zespołem Dżem, Markiem Piekarczykiem i TSA, Margaret, Juan Carlos Cano i Justyną Steczkowską.
      
       Koncert odbędzie się w Mjazzdze 12 listopada o godz. 20:15.
       Bilety w cenie 10 zł przed i 15 zł w dniu koncertu.
      
       Następne koncerty:
       18.11 - Dubska (reggae)
       23.11 - Shaun Booker & John Del Toro Richardson (USA blues)
       25.11 - Jaaa! (electro)
       28.11 - Aga Derlak Trio (jazz)
      

       Patronat medialny nad cyklem koncertów w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Klub Muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama