UWAGA!

Herbaty czarne parzone w samowarze i po indyjsku

 
Elbląg, Herbaty czarne parzone w samowarze i po indyjsku

W środę, 5 grudnia o godz. 10 zapraszamy seniorów i wszystkich zainteresowanych do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na spotkanie tematyczne pt. „Herbaty czarne parzone w samowarze i po indyjsku”, które poprowadzi znawca herbat Jakub Woźniak. Wstęp wolny.

Herbata – temat rzeka. W związku z tym, że wiele jest informacji i ciekawostek o tym napoju życia, które zainteresują każdego amatora herbaty lub osoby, które dopiero chcą rozpocząć z nią swoją przygodę, zapraszamy na wykład otwarty. Oprócz teorii będzie można zapoznać się z nią w praktyce i spróbować herbaty czarnej, przygotowywanej na dwa sposoby: rosyjski, czyli w samowarze, i indyjski – w postaci tradycyjnej masala chai. Temat przybliży pan Jakub Woźniak z salonu herbat Camellia Sinensis. Zapraszamy!
       Więcej informacji:
       Biblioteka Literacka
       ul. św. Ducha 3-7 (I piętro)
       tel. (55) 625 60 17
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Właściwa pora żeby nikt nie przyszedł. Przecieź na herbatę pora jest o 17:00,tego nie wie "salon herbat" ??? Macie jeszcze szansę. .. .jw
 • To przecież program aktywizacji seniorów. Na emeryturze każdy znajdzie chwilkę o tej porze. Poza tym bardzo dobrze, że za dnia, bo tak bezpieczniej dla starszych osöb :)
 • Osobiście uważam, że pora na herbatę jest zawsze a o 17 tradycyjnie w Anglii. Takie spotkania jeszcze będą więc wierze, że każdy będzie miał okazję w nich uczestniczyć.
 • Pora dobra na na pójście do kościoła, ale to nie niedziela. Bezsens, biblioteka chce "odhaczyć" aktywność. Pracujący seniorzy się nie liczą?? Zwolnię się z pracy tylko po to, żeby zobaczyc frekwencję - odszczekam, jak będzie jakieś gremium. .. 73 to senior?
 • Tam przychodzi uniwersytet trzeciego wieku więc frekwencja zapewniona
 • Młodzi zdolni wyjechali. .. pozostali młodzi to chyba tępaki, sądząc po wpisach. .. .. smutne to i straszne. A ludzie po przepracowaniu 40,50 i więcej lat mają prawo do przyjemności. Emerytury takie sobie, ale potrafią być wspaniali w działaniu, zabawie i pomocy. Jednak nasza młodość bez komputerów, gadżetów, sms-ów była ciekawsza bo z innymi ludżmi dzieliliśmy radości. Szanowni seniorzy trzymajcie się! W grupie rażniej i weselej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  troll2018(2018-12-03)
 • Dobra herbata świetnie smakuje o każdej porze !!!
 • Ja herbatkę piję na dzień dobry.
 • Na pewno będę.
Reklama