UWAGA!

Hiszpański wieczór w Mjazzdze

 
Elbląg, Hiszpański wieczór w Mjazzdze

W najbliższą sobotę (27 października) o godz. 20 jedna ze szkół językowych wspólnie z Klubem Mjazzga zapraszają na imprezę pod nazwą Hiszpański wieczór.

Zabawa zdominowana będzie przez gorące hiszpańskie rytmy i wiele atrakcji nawiązujących do faktów i wyobrażeń na temat niezwykle barwnej kultury mieszkańców największego kraju na Półwyspie Iberyjskim.
       Zabawa ma pomóc rozbudzić "hiszpański temperament". Można będzie podczas niej poznać podstawowe zwroty hiszpańskie, które mogą się przydać na przykład zamawiając coś w barze, lub próbując poderwać piękną Señoritę.
       Będzie też możliwość sprawdzić swoją wiedzę w quizie piłkarskim (wszak liga hiszpańska jest jedną z najsilniejszych na świecie) oraz uczestniczyć w innych konkursach z nagrodami. Będą próby tańca, śpiewu hiszpańskich piosenek oraz trunków popularnych w Hiszpanii. Pokaz slajdów i zdjęć przybliży nam krajobrazy typowe dla tego regionu. Cała zabawa będzie mieć dość luźny klimat, ale na tych, którzy zaangażują się w nią, na przykład przebierając się za byka, toreadora czy inną rozpoznawalną postać kojarzoną z Hiszpanią, czeka mokry bonus w barze. Wszyscy pozostali uczestnicy będą mogli skosztować hiszpańskich specjałów ze stosownym rabatem.
       Szczególną atrakcją będzie obecność rodowitych Hiszpanów, którzy chętnie dadzą się zaczepić zarówno w języku polskim i hiszpańskim, a po imprezie będą mieli okazję ocenić, czy mjazzgowa corrida jest równie gorąca jak w ich ojczyźnie...
       Wstęp wolny - gorąco zapraszamy.
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama