UWAGA!

Jam session z Przemkiem Dyakowskim

2010-10-27
Aktualizowany 2010-11-03 10:25
Jam session z Przemkiem Dyakowskim

W środę (3 listopada) o godz. 20.00 w Klubie Mimoza pojawi się kolejny wyjątkowy gość. Tym razem będzie to Przemek Dyakowski - trójmiejski saksofonista, kompozytor, lider zespołów, autor radiowych audycji o jazzie, gawędziarz, współtwórca polskiej historii jazzu z okresu "katakumb". Tego samego dnia o godz. 18.00 odbędą się Zaduszki Jazzowe Przemka Dyakowskiego w Młodzieżowym Domu Kultury. Natomiast „mimozowe jamowanie” będzie kontynuacją tej imprezy.

Historia jam session ma swoje korzenie na początku XX wieku w jazzowo - tanecznych klubach USA. Muzycy po skończeniu pracy zostawali na scenie i grali dalej dla przyjemności spontanicznie improwizując. Każdy, kto miał ochotę i odpowiednie umiejętności przyłączał się do wspólnego muzykowania, a na samym końcu muzycy zamieniali się instrumentami. Tak też będzie się działo w środę - wszystko zgodnie z tradycją.
       Imprezę rozpocznie zespół Omnivore (Lemańczyk, Dubicki, Świder, Sobociński), a razem z Przemkiem do gry dołączą się m.in.: Mackiewicz, Golicki, Sycz, Gawdzis, Krzywda, Karpiński, Zuehlke, Olewniczak, Wilenczyc i Jarosz. A co się dalej wydarzy tego wieczoru nikt nie jest w stanie przewidzieć.
       Serdecznie zapraszamy w środę, 3 listopada na godz. 20.00 do elbląskiego Klubu Mimoza znajdującego się przy ul. Garbary 10-9. Wstęp 10 zł.
      

       ------------------ Reklama ---------------

      
Bartek Krzywda, Klub Mimoza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)