UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zawiedziona. .. Tak, te słowa się na moje usta cisną, po wczorajszym spektaklu jazgotu i hałasu. Duch Jazzbląga ulatuje bezpowrotnie, a szkoda bo był to ciekawył festiwal. Organizacja, że lekko powiem kuleje, a dlaczego? A dlatego, że: 1.fatalny dobór muzyków (brak dobrych jazzowych nazwisk, początek to profanacja jazzu), 2.Fatalne nagłośnienie (dodatkowo głośniki, niczym słupkowe szczekaczki, zasłaniały skutecznie muzyków, a pan akustyk na tablecie grał sobie z boku z piwkiem)3.Jeden dzień to nie festiwal! 4 Ogólny bałagan, kable (nawet muzycy się o nie potykali), widoczne przy scenie sprzęty muzyczne, futerały (festiwal premium, a wyglądało to jak plażowa imprezka). Opuściłam (z bólem głowy)to niegdyś wspaniałe miejsce po pierwszym koncercie. Więc niestety Jazzbląg traci mnie. .. kiedyś fankę festiwalu.
  • Ojoj niezadowolona półka jakich wiele. Miłego dnia, uśmiechnij się kobieto. Hashtagi: #Pamparam
  • Dzień dobry. Jak można pisać o fatalnym doborze muzyków stwierdzając jednocześnie, że opuściło się imprezę po pierwszym z trzech koncertów (plus jam session)? Można mieć oczywiście swoje preferencje, ale żeby coś (kogoś)oceniać trzeba chyba tego wysłuchać. A było różnorodnie.
  • Cóż. .. Może to była Pani, która bardzo w czasie koncertu z ożywieniem i niecicho komentowała ubiory i buty innych Pań? Pani przyszła sprawdzać porządki czy przez chwilę "pożyć"muzyką? Proszę wyciągnąć kij z. .. Więcej wyrozumiałości i otwarcia na nowe, a mniej kwasu w życiu - od razu będzie piękniej! Proszę brać przykład z męża :)
Reklama