UWAGA!

Jazzowy MDK

Elbląg, Piotr Lemański
Piotr Lemański (fot. Damian Matwiejczyk).

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza miłośników muzyki, a szczególnie jazzu. Dziś i jutro odbędą się tam bezpłatne warsztaty gitarowe, które zakończy koncert jazzowy przyjezdnych i elbląskich muzyków.

Bohaterem obu imprez będzie Piotr Lemański, wybitny gitarzysta i pedagog. Lemański już po raz drugi poprowadzi warsztaty w Elblągu. W zeszłym roku MDK zorganizował pierwsze warsztaty tego typu, które spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz bardzo dobrą oceną zarówno ze strony uczestników, jak i publiczności.
     – Warsztaty na pewno będą dla każdego mniej lub bardziej zaawansowanego gitarzysty ciekawym doświadczeniem. Wspólne ćwiczenia mogą być bowiem bardzo twórcze – twierdzi Szymon Zuehlke, saksofonista jazzowy, nauczyciel sekcji jazzowej MDK.
     Bezpłatne warsztaty gitarowe rozpoczną się w środę o godz. 16, a w czwartek o 14. Czwartkowe warsztaty zakończy „Jazz Koncert” kwintetu Piotra Lemańskiego w składzie: Szymon Zuehlke - saksofon, Bartosz Krzywda - pianino, Grzegorz Nadolny - kontrabas, Adam Golicki - perkusja. Koncert odbędzie się o godz. 19. w MDK przy ul. Bema 37, wstęp 10 zł.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • idee warsztatow popieram , mozna by czesciej tylko pytanie czy godz sa dobrze podane , czy na odwrot nie powinno byc ??? najpierw na 14 a na drugi dzien na 16 ...????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    SomeboDY(2006-01-09)
Reklama