UWAGA!

Jesień Teatralna przy Wyżynnej

Elbląg, Jesień Teatralna przy Wyżynnej

Bajki – czasami nie do poznania, kabarety i język angielski królowały na „deskach” sceny sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Wyżynnej.

Po raz osiemnasty odbyła się u nas impreza pod nazwą Jesień Teatralna. Spektakle zostały przygotowane przez nauczycieli różnych specjalności, a w pomoc w ich realizacji bardzo angażowali się rodzice.
       W tym roku imprezie towarzyszyły dwa konkursy: dla klas młodszych – konkurs na kukiełkę, a dla klas starszych – na logo Jesieni Artystycznej. Zwycięskie logo zaprojektował Marcin Marcinkowski z kl. I gimnazjum, a nagrody za pięknie wykonane kukiełki otrzymali Michał Fonferek i Ewelina Butlewska z kl. I oraz Magda Pękała z kl. III.
       Występy, jak co roku, sprawiły dzieciom wiele radości, szczególnie uczniom niepełnosprawnym z klas integracyjnych. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie, wychowani przez teatr, wyrosną na ludzi wrażliwych na sztukę.
      
      
Dorota Wiesiołowska, ZS nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • gwoli scislosci, przy ul Wyżynnej w Eg. jest SP. nr. 25.
  • Szkoda, że nie ma już dwudziestki piątki- dosłownie i w przenośni. SP nr 25 wchodzi w skład ZS nr2.Nic już nie jest jednak tak, jak było za czasów Pana Mielnickiego. Wtedy szkoła tętniła zyciem a teraz "umiera" na oczach władz, które na to pozwoliły, by było tak, jak jest. Po prostu tragedia. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Smutna(2009-12-02)
Reklama