UWAGA!

Jesień w Światowidzie

Zapowiada się niezwykle barwna, kulturalna jesień w Światowidzie. Startujemy we wrześniu - mówi Justyna Kozłowska-Dyrla, kierownik Wirtualnego Centrum Kultury e-Światowid.

We wrześniu odbędą się w Światowidzie Repliki Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Od 17 do 22 września w kinie Światowid zostanie pokazanych sześć filmów, które startują w konkursie o główną nagrodę gdyńskiego festiwalu - Złote Lwy.
     We wrześniu rusza także cykliczna impreza dla dzieci - „Bajkowy weekend dla najmłodszych”. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także ich rodziców . Będą to m.in. spotkania z autorami i ilustratorami bajek. Dzieci biorące udział w projekcie będą same mogły zostać bajkopisarzami i ilustratorami. Będzie szereg konkursów plastycznych i literackich, a najciekawsze prace zostaną wydane w formie książeczki. Na pierwsze spotkanie Światowid zaprasza 28 września o godz. 11, gościem dzieci będzie bajkopisarka Wioletta Piasecka. Zainteresowane dzieci i rodzice proszeni są o kontakt z Małgorzatą Zawół; telefonicznie - 055 611 20 59 lub mailowo - malgorzata.zawol@swiatowid.elblag.pl. Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     14 października Światowid zaprasza na koncert Michała Bajora, promujący najnowszą płytę „Inna bajka”. Bilety w cenie 45 zł.
     19 października wystąpi Kabaret Łowcy. B., bilety w cenie 35 zł.
     18 listopada w Światowidzie wystąpi legendarny już zespół Stare Dobre Małżeństwo, bilety w cenie 35 zł.
     24 listopada natomiast wystąpi najpopularniejszy w naszym kraju hodowca kurczaków Pan Józek, czyli Grzegorz Halama. Bilet w cenie 35 zł.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama