UWAGA!

Junior Stress - reggae w Mjazzdze

2016-11-04
Aktualizowany 2016-11-11 11:15
 
Elbląg, Junior Stress - reggae w Mjazzdze

Junior Stress pracuje nad nowym materiałem, który już niedługo ujrzy światło dzienne. W międzyczasie wraz ze swoim zespołem Sun El Band odwiedzi kilka polskich miast, by nowe piosenki przetestować na żywo. W piątek, 11 listopada koncertować będzie w elbląskiej Mjazzdze.

Junior jest jedynym chyba w Polsce nawijaczem, który wychowany został przy muzyce i kulturze reggae od samych narodzin. Jego rodzice i najbliższa rodzina to założyciele najstarszego polskiego sound systemu - Love Sen-C Music. Sam Junior po mikrofon sięgnął już w podstawówce.
       Dzisiaj Junior Stress podobnie jak Junior Gong określać się może mianem "najmłodszego weterana". Ilość występów na imprezach i balangach sound systemowych w przeciągu ostatnich 15 lat jest niepoliczalna, a liczba koncertów ze swoim zespołem Sun El Band trzycyfrowa. Równie aktywny jest jako Jurek Dress, gdy razem z 27Pablo i resztą ekipy Dancehall Masak-rah propagują muzykę dancehall na falach radia Kampus na swoich regularnych imprezach w Warszawie i wyjazdowych występach. Stress ma na swoim koncie trzy studyjne albumy - "L.S.M.", "Dzięki" oraz najnowszy ''Sound Systemowej Sceny Syn", współpracę z praktycznie całą czołówką polskiej sceny reggae i hip hop oraz międzynarodowe kooperacje - jak singiel "(nie)Prawda" z ostatniej płyty.
       Wydany na początku 2015 roku przez Karrot Kommando album "Sound Systemowej Sceny Syn" zebrał bardzo wysokie noty recenzentów oraz fanów. Numery na tej płycie łączą reggae, rub a dub, hip-hop i brzmienie bębnów Nyahbinghi, gościnnie pojawiają się Vienio, Chonanbibe i Deadly Hunta. Wszystko to zestawione jest z rozpoznawalnym wokalem Juniora Stressa, który nowym wydawnictwem udowadnia, że ze swoją muzyką i tekstami zrobił kolejny krok do przodu.
       Od najmniejszych klubów do największych scen, od sound systemowych sesji na skłotach do wielkich festiwali, charakterystyczny wokal, energia i niewymuszona charyzma Juniora od lat ciągle zjednuje mu nowych zwolenników.
       Koncert odbędzie się w Mjazzdze w piątek, 11 listopada o godz. 20:15.
       Bilety w cenie 20 zł przed i 30 zł w dniu koncertu
      
       Następne koncerty:
       12.11 - Gracjan Kalandyk (pop rock)
       18.11 - Dubska (reggae)
       23.11 - Shaun Booker & Sean Carney (USA blues)
       25.11 - Jaaa! (electro)
       28.11 - Aga Derlak Trio (jazz)
      

       Patronem medialnym Klubu Muzycznego Mjazzga jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Klub Muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama