UWAGA!

„Kompot” na festiwalach

 Elbląg, Scena z przedstawienia.
Scena z przedstawienia.

„Kompot '06”, rock opera, która jest spektaklem dyplomowych studentów Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, zainaugurowała 16 kwietnia w Tczewie I Festiwal Edukacyjnych Form Teatralnych. A to nie koniec jej festiwalowych prezentacji.

„Kompot '06” według Jonasza Kofty i Bene Rychtera w reż. Jarosława Ostaszkiewicza to spektakl zrealizowany siłami Teatru Dramatycznego w Elblągu i Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Jest on jednocześnie przedstawieniem dyplomowym studentów Studium Wokalno-Aktorskiego. Prezentowane widowisko podejmuje szeroko rozumiany problem uzależnień współczesnego człowieka...
     - W poniedziałek 16 kwietnia „Kompot '06” zainaugurował I Festiwal Edukacyjnych Form Teatralnych w Tczewie - mówi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego teatru. - Z tym samym tytułem w najbliższą niedzielę 22 kwietnia zaprezentujemy się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Okazją ku temu będzie odbywający się od 22 do 28 kwietnia II Tydzień Młodego Teatru „Prolog”. Festiwal olsztyński ma charakter konkursowy. Trzymamy więc kciuki za młodych aktorów „Kompotu”.
     Mówi Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiego Teatru Dramatycznego:
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama