UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nic w wojsku się nie zmieniło od czasów tzw. komuny. Jak był "burdel" tak i jest obecnie. To szczyt bezczelności aby wydać tyle zaproszeń co miejsc siedzących i ogłosić, że wstęp wolny. Naiwniakom co chcieli wejść jeszcze zdjęcia robili, żenada. ..
 • W dniu dzisiejszym poszedłem na reklamowany koncert orkiestry wojskowej w Światowidzie ja i wielu innych mieszkańców zostaliśmy potraktowani jak FRAJERZY. Na afiszach była informacja o terminie imprezy i że ilośc miejsc jest ograniczona a o jakichś wejściówkach ani słowa. Kto cwańszy i przebiegły taką wejściówke dzierżył w ręku my FRAJERZY GNIETLIŚMY się pod drzwiamy w efekcie na koncert spaliło na PANEWCE. W ZWIĄZKU z zaistniałym incydentem prosze P. Prezydenta o rozliczenie organizatora imprezy i pociągnięci go za JAJA do odpowiedzialności aby w przyszłości to się nie powtórzyło.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  FrajerzElbląga(2014-10-23)
 • Nabili ludzi w butelkę. Rozwiesili, gamonie plakaty, że WSTĘP WOLNY, po czym się okazało, że żadnego wstępu wolnego nie ma. A tu tłum, przeważnie starszych ludzi, niektórzy stali nawet o kulach. I co? I klapa, lipa, h. ., dupa i kamieni kupa. Żadnego wstępu wolnego niebyło. Organizacyjne DNO do kwadratu. Panie Prezydencie, winni tego zamieszania - NA ZIELONĄ TRAWĘ. Koncert opóźniony o 35 min. , bo rozgoryczeni ludzie, nie mogli się pogodzić z koniecznością opuszczenia sali. ZENADA. Miało być uroczyście i wesoło, wyszło jak zwykle. Wszystkim nabitym w butelkę emerytom doradzam: następnym razem laski w dłonie i tłuc organizatorów po pustych głowach.
Reklama