UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs recytatorski w Zwierznie

W środę 19 grudnia w Szkole Podstawowej w Zwierznie odbył się międzygminny konkurs recytatorski „Magia Bożego Narodzenia”. Uczniowie ze szkół w Nowakowie, Jelonkach, Żurawcu i Zwierznie deklamowali wiersze o tematyce religijnej.

O konkursie mówi Barbara Krajnik, nauczycielka w SP w Zwierznie:
     Wszyscy uczestnicy byli znakomicie przygotowani, poziom wystąpień był wysoki i wyrównany. Jury w składzie: Marlena Derlukiewicz z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, Wacław Wielesik - wójt gminy Markusy, Piotr Stróżek - sekretarz gminy, postanowiło przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca: Marcie Pypczyńskiej z SP w Zwierznie i Michałowi Pawłowskiemu z SP w Żurawcu; oraz dwa drugie miejsca: Natalii Ignatowicz i Sandrze Kamieniak, obie uczennice z SP w Nowakowie. Trzecie miejsce zajęła również uczennica ze szkoły w Nowakowie Jagoda Giszka.
     

 


     Występom recytatorów towarzyszyła muzyka kolęd śpiewanych przez „chórek aniołów” ze Zwierzna. Spotkanie przy betlejemskiej stajence przebiegało w ciepłej, bożonarodzeniowej atmosferze.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama