UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs wiedzy filmowej

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w XX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Filmie. Eliminacje wojewódzkiego odbędą się 25 kwietnia.

Organizatorem konkursu jest Capital Park Sp. Z o.o. Gdańskie Centrum Filmowe „Neptun-Helikon-Kameralne” Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Filmowej przy współpracy Zespołu Szkół Przemysłu Chemicznego i Spożywczego w Gdańsku.
     Jego uczestnicy muszą wykazać się wiedzą dotyczącą m.in. najważniejszych wydarzeń z historii kinematografii, historii kinematografii polskiej, najważniejszych kierunków i prądów z historii kina, muzyki filmowej i jej twórców.
     Eliminacje wojewódzkie do konkursu odbędą się 25 kwietnia od godz. 10 w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Bema 37. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 14 kwietnia. Delegująca placówka (szkoła, Dyskusyjny Klub Filmowy, osiedlowy dom kultury) zgłasza 2- osobowy zespół pod merytoryczną opieką nauczyciela lub instruktora.
     Zespół, który przejdzie eliminacje wojewódzkie, przechodzi do kolejnego etapu, jakim jest centralny finał XX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Filmie, który odbędzie się w Gdańskim Centrum Filmowym „Neptun-Helikom-Kameralne”.
     Dodatkowych informacji nt. konkursu udziela Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, tel. 055 233-48-34.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama