UWAGA!

Kształt i barwa

To tytuł wystawy ceramiki i batiku, którą można oglądać w Galerii Filar Sztuki w Bibliotece PWSZ w Elblągu. Prace powstały w pracowni ceramiki oraz malarstwa i batiku działającej w centrum kultury Światowid pod kierunkiem Ewy Bednarskiej-Siwilewicz.

To ceramiki inspirowane architekturą, legendą i formami zaczerpniętymi z natury oraz barwne batiki.
     W pracowni Ewy Bednarskiej-Siwilewicz tworzą osoby z różnych środowisk. Są to uczniowie gimnazjów, studenci, przedstawiciele różnych zawodów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności twórcze czy też zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Na ekspozycję prezentowaną w Galerii Filar Sztuki złożyły się prace, które powstawały w ciągu ostatnich dwóch lat działania pracowni.
     Są to ceramiki Urszuli Błażewicz, Brigitte Gawron, Agnieszki Jurewicz, Marii Kopańskiej, Urszuli Poboży, Jolanty Prokopowicz, Jakuba Sójki, Bereniki Strehlau, Mileny Strehlau, Rafała Szwemińskiego oraz batiki Gabrieli Bortnik, Małgorzaty Duda, Celiny Łozowskiej, Eweliny Petrewicz, Miriam Stołowskiej, Marii Szczepańskiej, Agnieszki Szkolnickiej.
     Biblioteka PWSZ w Elblągu zaprasza do Galerii Filar Sztuki przy ul. Grunwaldzkiej 137 w poniedziałki, wtorki, czwartki w godz. 9-17, w piątki w godz. 9-16, w soboty w godz. 9-13. Wystawa ceramiki i batiku będzie prezentowana do końca maja.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje