UWAGA!

Kulturalne Ogrody Polityki

Od 13 do 16 czerwca, już po raz czwarty, odbędzie się organizowany przez Bibliotekę Elbląską tygodnik „Polityka” festiwal Letnie Ogrody Polityki. Impreza rozwija się dynamicznie i z każdą edycją budzi coraz większe zainteresowanie publiczności. Niepowtarzalny klimat sprawia, że cieszy się ona dużym uznaniem wśród zapraszanych artystów.

Festiwal Letnie Ogrody Polityki to czterodniowe święto kultury, podczas którego odbywają się koncerty muzyczne, pokazy filmów, wystawy, spotkania z pisarzami i plastykami. Podczas poprzednich edycji „Ogrodów” w Elblągu gościli wybitni pisarze, m.in. Jerzy Pilch, Stefan Chwin, Wojciech Kuczok, Tomasz Piątek; na plenerowych koncertach wystąpili czołowi polscy muzycy: Myslovitz, Hey, Voo Voo, Anna Maria Jopek, Andrzej Smolik, Ryszard Tymon Tymański, Martyna Jakubowicz, Lech Janerka, T. Love i inni. Publiczność mogła podziwiać spektakle teatralne Biura Podróży i innych znanych zespołów, a w organizowanych dyskusjach panelowych uczestniczyli znani dziennikarze i krytycy, m. in.: Jerzy Baczyński, Gerhard Spörl (Der Spiegel), Jacek Żakowski, Adam Szostkiewicz, Wiesław Władyka, Paweł Dunin-Wąsowicz, Sławomir Sierakowski.
     Organizatorzy są przekonani, że tegoroczne „Ogrody”, podobnie jak poprzednie edycje, spotkają się z ogromnym zainteresowaniem elblążan. Wszystkie imprezy odbywać się będą w atrakcyjnym miejscu - pięknym ogrodzie na elbląskiej starówce. Wstęp na imprezy festiwalowe będzie bezpłatny. Jedynym warunkiem udziału będzie posiadanie aktualnego numeru „Polityki” lub „Forum”. Szczegółowy program „Ogrodów” poznamy wkrótce.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama