UWAGA!

Łowcy. B w Światowidzie

19 października do śmiechu i nawet do łez, ale tylko ze śmiechu, doprowadzi elblążan kabaret Łowcy. B, który o godz. 19 wystąpi w Światowidzie.

Nietuzinkowe stroje, urok i wdzięk młodych mężczyzn w ... sweterkach – słowem mistrzowie humoru - Zakleszcz, Góra, Basen, Zlew, Prymus i Maćkowy Potwór. Bazują na absurdzie i improwizacji, a spotkanie z ich skeczami to przeżycie oczyszczenia przez śmiech, wręcz katharsis, wystarczy wspomnieć skecze „Mowa” czy „Gili gili”, gdzie, łaskocząc publiczność ze sceny, doprowadzają ją do ataków chichotu.
     Występy „Łowców” doceniło już jury i publiczność na wielu konkursach, zdobyli m.in. pierwszą nagrodę na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. 2004 w Poznaniu; Tytuł Świra 2003 w kategorii Najbardziej Absurdalny Kabaret, Katowice 2004; Grand Prix, Nagrodę Publiczności oraz II Nagrodę Dziennikarzy na VI Ogólnopolskiej Giełdzie Kabaretowej PRZEWAŁKA, Wałbrzych 2004.
     Kabaret Łowcy. B wystąpią w piątek 19 października o godz. 19 w elbląskim Światowidzie. Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w kasie kina Światowid.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama