UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • KOCHANI BIBLIOTEKARZE. Róbcie jakieś fajne akcje i promujcie się z tym OSTRO w lokalnych mediach. Dla dzieci: Jakieś konkursy z nagrodami, dyplomami dla dzieci, dzienny klub młodego czytelnika gdzie mamy będą mogły zostawić dziecko na parę godzin, jakieś fajne akcje tańce z muzyką dla dzieci pod patronem jakiegoś pisarza. Oglądanie filmów na podstawie powieści itp. Dla dorosłych: ciekawe konkursy z nagrodami dla dorosłych. Np. konkurs na odgadnięcie czegoś ale aby odgadnąć trzeba przyjść do biblioteki itp. Może jakieś spotkania przy kawie dla elbląskich emerytów. Klub kinomana oglądanie filmów opartych o powieści czy biografie itp Ostro się promujcie. Naprawdę można małym kosztem sporo zdziałać. Hashtagi: #elblag, #biblioteka, #rozwoj, #kreatywnosc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    20
    Wędzonka2345(2022-11-23)
  • @Wędzonka2345 - Chyba Pani lub Pan nie korzysta z biblioteki. Wszystko o co postuluje w poście od wielu lat robi się w bibliotece
  • @Wędzonka2345 - Pewnie post napisał jakiś nieczytelnik i niebywalec Biblioteki:( Ja od lat korzystam z propozycji kulturalnych Biblioteki Elbląskiej. Wyrazy szacunku dla bibliotekarzy!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    Kataryna(2022-11-23)
  • @Wędzonka2345 - Jaki nick - takie propozycje
  • @Wędzonka2345 - DO "HEJTERÓW MATOŁKÓW". Po pierwsze napisałem KLITURALNIE swoje postulaty w przeciwieństwie po waszych wynurzeń. Po drugie brak promocji w LOKALNYCH MEDIACH !!!!! To że nie wiem o tych akcjach świadczy tylko o tym, że nie są promowane w mediach lokalnych głównie PORTALACH INFORMACYJNYCH. A tak nie uczęszczam do Elbląskiej biblioteki bo jestem z sąsiedniego powiatu kochani "hejterzy matołki". Hashtagi: #wedzonka, #przewyzsza, #hejterow, #intelektualnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    17
    Wędzonka2345(2022-11-23)
  • @Wędzonka2345 - No cóż, takie akcje i urozmaicenia są, wystarczy się doinformować
  • @Wędzonka2345 - Napisalam grzecznie a to Pan mnie obraża. Skoro taki internetowy to www.bibliotekaelblaska.pl wsio o bibliotece. Wystarcza dobre chęci
  • @Wędzonka2345 - Prochu nie otkryłeś, nic nowego, to wszystko dzieje się w bibliotekach
  • @Wędzonka2345 - To może geniuszu promocji dokładniej poprzeglądaj te media, podobnie jak stronę biblioteki i jej profile facebookowe ( l. mn. ), poza tym, jeśli jesteś z innego powiatu i w dodatku z tej biblioteki nie korzystasz, to czemu ona Cię tak interesuje? To jest właśnie hejtowanie, kiedy ktoś uważa, że się zna na wszystkim najlepiej i jedzie, że wszystko źle, nawet tego nie sprawdzając. Poza tym nie ma takiej reklamy, która dotrze do wszystkich, bo każdy z nas ma wybiórczy ogląd świata i jeśli kogoś coś interesuje np. biblioteka, to wie, gdzie sprawdzić, co proponuje. Miłego dnia!
Reklama