UWAGA!

Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach

Elbląg, Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Dotyczy to również projektu pn. „Mała Ojczyzna pamięta o wielkich legendach”, który Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu realizowało od maja w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

W ramach projektu zostały przeprowadzone: konkurs fotograficzno-literacki, warsztaty teatralne i ilustratorskie dla dzieci i młodzieży oraz lekcje historii w szkołach w Miłomłynie, Młynarach, Milejewie, Tolkmicku i Ornecie. Efekty działań projektowych będzie można już niebawem podziwiać w publikacji poprojektowej, wędrującej wystawie oraz na podstronie projektu (www.swiatowie.elblag.pl w zakładce Nasze projekty).
       Z okazji zakończenia projektu 14 listopada w godz. 10 – 12:30 w kinie „Światowid” odbędzie się Legendarny Happening, podczas którego zostanie zaprezentowany spektakl inspirowany legendą naszego regionu z udziałem uczestników wakacyjnych warsztatów teatralnych. Poza spektaklem odbędzie się podsumowanie projektu, Twarzą w twarz z legendami (spotkanie z pasjonatami historii i legend warmińsko-mazurskich), otwarcie wędrującej wystawy (prace literacko-graficzne uczestników projektowych warsztatów i konkursu fotograficzno-literackiego), prezentacja autorskiej gry bingo (egzemplarze gry zostaną przekazane każdej klasie biorącej udział w wydarzeniu) oraz konkursy z nagrodami.
       Wstęp na wydarzenie jest wolny, liczba miejsc ograniczona – z tego powodu prosimy o potwierdzenie przybycia do 8 listopada pod nr tel. 55 611 20 59 lub na adres agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl.
      
Agnieszka Tkaczuk, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama