UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kto to jest Agnieszka Topolska, Marcel Skierski, ,Bartłomiej Błażejowski, Milena Barańska, Wiktor Piskorz. , czyli wiekszość członków komisji konkursowej ? Jakie mają przygotowanie merytoryczne, by decydowac o obsadzie tego stanowiska ? Kim są osoby kandydujące szczególnie pani Emilii Orzechowska. Mieszkam w Elblągu od 50 lat i żadne z powyzszych nazwisk mówi mi nic.
  • Co do poącztki to racja to są nonejmy natomiast kandydatka: kuratorka, producentka i animatorka kultury. Ukończyła studia filmoznawcze w Instytucie Sztuk Audiowizualnych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Studium Animatorów Kultury w Gdańsku ze specjalizacją filmową oraz krytykę artystyczną na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Założycielka Stowarzyszenia A KuKu Sztuka, w którym do 2017 roku realizowała autorskie i interdyscyplinarne projekty artystyczne, m. in. Parkowanie (2007-2016)oraz Festiwal ARTLOOP (2011-2017). W swojej niezależnej praktyce kuratorskiej często odnosi się do historii miejsc lub osób. Lubi nieoczywiste lokalizacje i projekty site-specific. Czyli ktoś kto wiedzą i doświadczenie przewyższa tę całą KOMISJĘ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    3
    Tralala(2021-09-21)
  • @Tralala - Amen
  • @Tralala - Fajnie ze gdańszczanie wchodzą na elblaska stronę i sami komentują i do tego robia sobie laurki. Szkoda tylko ze nie znają ustawy, ktora precyzuje kto w komisji zasiadać musi. A uwaga co do "nonejmow"jest obraźliwa. Wystarczy guglowac.
  • Gdańszczanie, hehehe w sumie dobrze by było, no ale niestety wywodzę się z tej wsi Elbląg - niestety. A panią wygóglałem i 2 rekord - wygóglowałem. Wpisałem nazwisko Adamowicz - radna - nic o wykształceniu tej pani. Specjalistka od promocji na której się nie zna :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    3
    Tralala(2021-09-21)
  • @Tralala - I dlatego pewnie przepadła
  • @Tralala - Jak na Elbląg ma niestety za dobre kwalifikacje. Nie dogadalaby sie z elblaskimi dzialaczami 🤭 Szkoda, zeby się pani marnowala.
  • no widać nie masz pojecia kto wchodzi w skład komisji zgodnie z przepisami-wiec nie wypowiadaj sie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Ann...(2021-09-21)
Reklama